12.09.2022, 20:36 | czytano: 3381

Udany zlot dla Wioletty. Pieniądze pomogą w leczeniu

Fot. Maciej Gębacz
13159 zł i 152,4 euro - tyle udało zebrać na zlocie charytatywnym dla Wioletty ekip samochodów tuningowych i off-roadowych, który odbył się w Białce Tatrzańskiej.
Wioletta Hreśka z Maruszyny jest chora na mięsaka pleomorficznego kości piszczelowej. Walczy z całych sił, ale leczenie jest bardzo kosztowne. Dlatego pieniądze zebrane podczas zlotu zostały jej przekazane na leczenie.
- Chciałbym podziękować wszystkim, z całego serca, którzy byli na zlocie - mówi w imieniu organizatorów Grzegorz Borzęcki. - Jesteście wielcy, bo mimo pogody, która robiła nam psikusy udało się zebrać tak dużo. Dziękuję organizacji Ballin Orawa za przygotowanie zlotu. Pawłowi Nowobilskiemu i Kotelnicy Białczańskiej, którzy pomogli nam załatwić praktycznie wszystko. Wszystkim firmom, które podarowały tak dużo voucherów, co skutkowało dobrą zabawą w licytację, a widzowie z miłą chęcią brali w niej udział. A byli to: Remax duo biuro nieruchomości, American Dreams Health & Beauty, Terma Bania, Gorący Potok, Mary Kay - Monika Żółty, Rysy Boutique Hotel, rabiański Apart Hotel.

- Dziękuję wszystkim, którzy przygotowywali ciepłe posiłki. Straży pożarnej OSP Maruszyna za zabezpieczenie zlotu. Arkowi Chowańcowi za udostępnienie profesjonalnego nagłośnienia, fotografowi, Tomaszowi Hajnosowi - Fotografia, kamerzyście. Podziękowania należą się dla Podhale24, bo to dzięki wam wiadomość o zlocie rozeszła się na całe Podhale. Wszystkim naszym ekipom samochodowym, bez których tak naprawdę nie byłoby tego wydarzenia. Pasja na pewno łączy, a nie dzieli, a pomoc na pewno wraca. Dziękuję jeszcze raz wszystkim z całego serducha. Do następnego! - dodaje.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl