13.09.2022, 11:53 | czytano: 510

Trwa rekrutacja do 10. edycji programu #StartUP Małopolska

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego informuje, że ruszył nabór do 10. edycji programu akceleracyjnego dla firm #StartUP Małopolska. #StartUP Małopolska to program szkoleniowo-mentorski dla firm MŚP z Małopolski działających na rynku nie dłużej niż 3 lata (wg stanu na dzień 1.04.2020 r.).
Jest on kierowany przede wszystkim do startupów wdrażających innowacyjne rozwiązania.
Program obejmuje m.in. indywidualne konsultacje z mentorami (aż 30 godzin dla każdej firmy), specjalistyczne warsztaty w obszarach kluczowych dla rozwoju firmy (takich jak m.in. marketing, sprzedaż, prezentacja oferty), udział firm w wydarzeniach branżowych i startupowych. Dodatkowo przez cały okres udziału w programie firmy objęte są opieką managera akceleracji, który określa indywidualne ścieżki akceleracji dla każdej firmy (w tym szczegółowy plan pracy z ekspertami i mentorami, adekwatny do potrzeb konkretnej firmy), a na zakończenie udziału w programie plan i kierunki dalszego rozwoju firmy.
W ramach każdej edycji programu wsparcie uzyskuje ok. 8 firm. Jest ono ukierunkowane na indywidualne podejście do każdej firmy, aby zapewnić jak najwyższą efektywność. Udział w programie jest bezpłatny dla firm.

Więcej: www.startup.malopolska.pl.

UMWM, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl