19.09.2022, 18:19 | czytano: 2605

Casting do serialu z Borysem Szycem w roli głównej. Kryminał o zakopiańskim policjancie

Od 10 października do 20 grudnia na terenie Podhala będą realizowane zdjęcia do najnowszego serialu kryminalnego „Detektyw Forst”, którego reżyserem jest Daniel Jaroszek, a główną rolę gra Borys Szyc. Scenariusz filmu oparty jest na motywach bestsellerowych powieści Remigiusza Mroza o Wiktorze Forście, zakopiańskim policjancie.
Głównym bohaterem jest tytułowy Wiktor Forst, cyniczny, niepokorny, ale bardzo skuteczny gliniarz, który został dyscyplinarnie zesłany z Krakowa do Zakopanego. Kiedy Tatry stają się areną brutalnych morderstw, Forst przystępuje do akcji. Działając wbrew procedurom, z pomocą dziennikarki Olgi Szrebskiej, odkrywa prawdę o prywatnej vendetcie, sięgającej korzeniami czasów II Wojny Światowej. Sekrety, które wyciąga na wierzch, sprawiają że sam staje się celem ataku Bestii z Giewontu, czyli grasującego w Tatrach seryjnego mordercy, z którym, jak się z czasem okaże, łączy Forsta wspólna przeszłość.
Zdjęcia odbędą się między innymi w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Nowym Targu i Rabce-Zdroju.

Zgłoszenia z dopiskiem FORST zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz numer telefonu twórcy filmu proszą przesyłać na maila mkmstudio@mkmstudiofilm.pl. Stawka zaczyna się od 120 zł netto za dzień zdjęciowy.

Źródło: MKM Studio, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl