15.10.2022, 18:14 | czytano: 1684

Powiatowe spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste spotkanie starosty nowotarskiego z dyrektorami i nauczycielami szkół ponadpodstawowych i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Nowotarski.
W obecności zaproszonych gości, starosta Krzysztof Faber wręczył dyplomy uznania i nagrody 13 dyrektorom szkół i placówek za wyróżniająca pracę w kierowaniu szkołą lub placówką i 34 nauczycielom za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Życzył też wszystkim nagrodzonym i pracującym w oświacie zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów na płaszczyźnie zawodowej i osobistej oraz optymizmu i wytrwałości w realizacji nowych wyzwań edukacyjnych.
Powiatowe Centrum Oświaty, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Katon17.10.2022, 07:49
@Uczeń.
Żal mi Cię, czytaj że zrozumieniem.
Uczeń16.10.2022, 16:17
Do nauczyciel. W tzw du*ach się wam poprzewracało.Ciągle tylko mało i mało, źle i źle. To człowieku zmień pracę, nie strasz,tylko to zrób.
Nauczyciel15.10.2022, 22:18
Zadowolony będę miał jak odejdzie niejaki Czarnek. Satysfakcję będę miał jak mój głos przyczyni się do zmiany władzy. Optymizmem próbuję płacić w sklepie ale nikt mi tego środka płatniczego nie uznaje, a sukcesem będzie jak nie odejdę ze szkoły. Doprowadziliście do degradacji zawodu nauczyciela i nie życzeń, a przynajmniej publicznych przeprosin oczekujemy.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl