21.10.2022, 21:02 | czytano: 811

Bajka dla całej rodziny i dramat wojenny w MCK Nowy Targ

NOWY TARG. Od soboty 22 października MCK zaprasza na animację „Mama Mu wraca do domu”, czyli spotkanie z nietypową krową dla całej rodziny, a dodatkowo w kolejnym tygodniu kinowym - wciąż na ekranie dramat wojenny „Orzeł. Ostatni patrol”.
Bilety 16zł i 18zł.
Mała Mu wraca do domu /Mamma Mu hittar hem/, reż. Christian Ryltenius, prod. Szwecja 2021, 63’, dubbing, od 4lat

22 października (sobota) godz.15.30
23 października (niedziela) godz.18.30
25 października (wtorek) godz.18.00
26 października (środa) godz.18.00

Opis:
Mama Mu to krowa nietypowa! Ciekawska, zabawna i zawsze wyluzowana. Jednak wizyta światowego bociana zmusi ją do odpowiedzi na ważne pytanie: Czy mała farma jest w stanie pomieścić wszystkie jej przygody? Mama Mu to odlotowa krowa, która nigdy się nie nudzi. Zamiast siedzieć na łące, woli próbować nowych rzeczy! Kiedy pewnego dnia na farmę przybywa bocian-obieżyświat, uporządkowane życie wywraca się do góry nogami. Mama Mu, zainspirowana historiami o odległych zakątkach świata, postanawia opuścić zagrodę i wyruszyć w daleką podróż. Wokół jest przecież tyle do zobaczenia! Jej optymizmu nie podziela jednak Pan Wrona, który najchętniej nigdzie by się nie ruszał. Przyjaźń bohaterów zostanie wystawiona na próbę, a Mamę Mu czeka odpowiedź na ważne pytanie: Czym tak naprawdę jest dom i skąd mamy wiedzieć, gdzie jest?


Orzeł. Ostatni patrol, reż. Jacek Bławut, prod. Polska 2022, 104’, po polsku, od 15 lat
23 października (niedziela) godz.20.00
24 października (poniedziałek) godz.19.30
25 października (wtorek) godz.19.30
26 października (środa) godz.20.00
Opis:
Jest rok 1940. Gdy na plażach Dunkierki trwa gorączkowa ewakuacja alianckich żołnierzy, pod powierzchnią morza sunie supernowoczesny polski okręt podwodny ORP „Orzeł”. Doskonale wyszkolona załoga ma na swoim koncie spektakularne sukcesy, w tym brawurową ucieczkę z Tallina i zatopienie niemieckiego transportowca „Rio De Janeiro”. Teraz staje przed tajemniczą i niebezpieczną misją, w trakcie której będzie musiała zmierzyć się z nie tylko z zagrożeniem w postaci min podwodnych, bomb głębinowych, wrogich okrętów i patrolujących teren samolotów, ale również z coraz bardziej napiętą atmosferą na pokładzie. To co wydarzy się w kolejnych dniach przejdzie do historii i napisze legendę najsłynniejszego z polskich okrętów.

MCK Nowy Targ
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl