17.11.2022, 10:40 | czytano: 1422

Zagraj w serialu z Borysem Szycem

W dniach 21-28 listopada realizowane będą sceny na potrzeby serialu kryminalnego pod tytułem „Detektyw Forst" opartego na motywach bestsellerowych powieści Remigiusza Mroza o Wiktorze Forście, zakopiańskim policjancie. Poszukiwani są statyści.
Głównym bohaterem jest tytułowy Wiktor Forst, cyniczny, niepokorny, ale bardzo skuteczny gliniarz, który został dyscyplinarnie zesłany z Krakowa do Zakopanego. Kiedy Tatry stają się areną brutalnych morderstw, Forst przystępuje do akcji. Działając wbrew procedurom, z pomocą dziennikarki Olgi Szrebskiej, odkrywa prawdę o prywatnej vendetcie, sięgającej korzeniami czasów II Wojny Światowej. Sekrety, które wyciąga na wierzch, sprawiają że sam staje się celem ataku Bestii z Giewontu, czyli grasującego w Tatrach seryjnego mordercy, z którym, jak się z czasem okaże, łączy Forsta wspólna przeszłość.
Reżyserem filmu jest Daniel Jaroszek. Główną rolę gra Borys Szyc.

MKMStudio zaprasza panie i panów w wieku 16-75 lat którzy jako statyści wcielą się w postacie policjantów, dziennikarzy, gości karczmy, miejscowej ludności i turystów.

Zgłoszenia z dopiskiem FORST zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz numer telefonu należy przesyłać na maila: mkmstudio@mkmstudiofilm.pl.

Mat. prasowe, r/
Może Cię zainteresować
komentarze
J?zek Biafra18.11.2022, 14:52
@smok Ciebie już nic nie zhańbi nigdzie bo wyczerpałeś limit patałachu.
Smok17.11.2022, 13:59
No bo ja nie mam co robić ino sie z garbatymi nosami hańbić.
Swiete drzewo17.11.2022, 12:14
Szybko szybko oferta dla frajerow!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl