13.06.2024, 10:18 | czytano: 1751

Brodka zagra dla uczestników Czystych Tatr ekoMałopolska 2024

Materiały prasowe
29 czerwca o g. 20:00 na Górnej Równie Krupowej w Zakopanem dla uczestników akcji Czyste Tatry zagra Brodka.
- To już nasza tradycja. W sobotę wspólnie segregujemy i ważymy śmieci zniesione z Tatr. Następnie wieczorem, ze sceny podsumowujemy sprzątanie i dwudniowe wydarzenie edukacyjne, a w podziękowaniu za zaangażowanie zapraszamy uczestników na koncert. Grali już dla nas Mrozu, czy Zakopower, więc w tym roku z ogromną przyjemnością mogę przekazać informację, że 29 czerwca o 20:00 wystąpi dla nas Brodka – powiedział prezes Stowarzyszenia Czysta Polska, Maciej Marculanis.
Wieczorny koncert będzie otwarty dla wszystkich uczestników Czystych Tatr. Obowiązuje kolejność wejścia, a na wyznaczony dla widzów teren zostanie wpuszczonych 990 osób.

Wolontariuszem Czystych Tatr ekoMałopolska można zostać wypełniając formularz rejestracyjny:
https://czystapolska.org.pl/formularz-rejestracyjny-dla-doroslych-czyste-tatry-2024/. Rozpoczęły się również zapisy na bieg, które potrwają do 27 czerwca lub wyczerpania miejsc. Formularz dostępny na: https://formularz.ultimasport.pl/276. Decyduje kolejność wypełnienia.

Czyste Tatry ekoMałopolska to projekt edukacyjny organizowana w Zakopanem i Tatrach od 2012 roku. W  dotychczasowych 12. edycjach wzięło udział ponad 40 500 wolontariuszy, którzy znieśli z gór niemal 7,5 ton śmieci.

Organizatorzy, r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl