04.08.2014, 10:49 | czytano: 910

I Zakopiański Turniej Piątek Piłkarskich Dzieci i Młodzieży wygrała drużyna "Stasek i owce"

ZAKOPANE. Na boisku przy ulicy Kościelnej, odbył się I Zakopiański Turniej Piątek Piłkarskich Dzieci i Młodzieży. Wzięły w nim udział trzy zespoły.
Drużyny rywalizowały w meczach, trwających dwie połowy po 20 minut każda. Sędziowaniem zajmowali się Bartłomiej Gąsienica-Walczak oraz Maciej Gąsienica-Walczak. Reprezentowany przez zawodników poziom gry był mocno zróżnicowany, jednak każdy z nich zaprezentował hart ducha i wolę walki.
Zwycięzcami Turnieju zostali zawodnicy z zespołu „Stasek i owce”, którzy otrzymali pamiątkowy puchar, dyplomy i upominki ufundowane przez sponsorów. Gracze pozostałych zespołów również otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zestaw upominków.

Turniej zorganizowali Bartłomiej Gąsienica-Walczak oraz Mateusz Łękawski, dzięki wsparciu sponsorów: Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury, Starostwu Powiatowemu w Zakopanem, Biuru Promocji Zakopanego oraz radnego Jana Gąsienicy-Walczaka.

Organizatorzy zapowiadają kontynuację Turnieju. Na przyszłoroczny już teraz zapraszają wszystkich miłośników gry w piłkę nożną.

organizatorzy
Zobacz pełną wersję podhale24.pl