16.08.2014, 11:37 | czytano: 1200

Puchar Polski dla Zamroźniaka

Pucharowy cykl zawodów został zakończony w Sławnie podczas Sandstone MTB Race. W kategorii junior zwyciężył Jakub Zamroźniak.
Zawodnik KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team wywalczył 85 punktów i został triumfatorem cyklu. Sukces zasłużony, bo w poszczególnych wyścigach nigdy nie wypadł z pierwszej dwójki. Za nim uplasowali się Filip Helta (KKW Jama Wałbrzych - 69 pkt) i mistrz Polski, Marceli Bogusławski (Integral Collections Sławno - 66 pkt). Czwarty był Adrian Siarka, a siódmy Wiktor Hudyka z teamu triumfatora.
W juniorkach na ósmym miejscu sklasyfikowana została Kaja Karkula (Luboń), triumfowała Gabriela Wojtyła.

W kategorii Elita kobiet czwarte miejsce zajęła nowotarżanka Stefania Staszel i również czwarta w U23.