12.04.2016, 12:15 | czytano: 1967

Puchar Komendanta dla strażaków z JRG w Zakopanem

Na sali sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji w Zakopanem odbył się turniej piłki nożnej halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem.
Wystąpiło 8 drużyn reprezentujących jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu tatrzańskiego oraz Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem.
Turniej był okazją do podniesienia poziomu sprawności fizycznej i integracji strażaków ochotników ze strażakami zawodowymi, którzy na co dzień współpracują przy różnego rodzaju zdarzeniach na terenie powiatu tatrzańskiego. W wyniku przeprowadzenia meczy grupowych w półfinałach spotkały się 4 zespoły. W pierwszym półfinale drużyna OSP Stasikówka pokonała OSP Czarna Góra 7:1 , natomiast JRG PSP Zakopane pokonała OSP Murzasichle 2:1. W meczu o 3 miejsce drużyna OSP Murzasichle pokonała drużynę OSP Czarna Góra 5:2. W finale po zaciętej rywalizacji JRG PSP Zakopane pokonało po rzutach karnych drużynę OSP Stasikówka. Kolejność drużyn turnieju przedstawia się następująco:

1. JRG PSP Zakopane
2. OSP Stasikówka
3. OSP Murzasichle
4. OSP Czarna Góra
5. OSP Bukowina Tatrzańska
6. OSP Białka Tatrzańska
7. OSP Witów
8. OSP Ząb

Najlepszym strzelcem turnieju został Wiesław Żukowski z OSP Murzasichle, a najlepszym bramkarzem Wojciech Ustupski z JRG PSP Zakopane.

Wręczenia pucharów i dyplomów dokonał Komendant Powiatowy PSP w Zakopanem bryg. Stanisław Galica wraz ze swoim Zastępcą mł. bryg. Grzegorzem Worwa.

Źródło: KP PSP Zakopane
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
kpiny12.04.2016, 15:09
oo jakiez ciekawe wydazenie sportowe haha co to w ogóle za informacja
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl