29.11.2016, 10:06 | czytano: 1437

Mistrzowie Jiu-Jitsu z Podhala

Sekcja EdArt w sobotę 26 listopada brała udział w Mistrzostwach Polski Jiu-Jitsu Goschin Ryu w Kata które odbyły się w Szczebrzeszynie. Do udziału w zawodach zgłosiło się 180 zawodników z całej Polski.
Sekcja EdArt w sobotę 26 listopada brała udział w Mistrzostwach Polski Jiu-Jitsu Goschin Ryu w Kata które odbyły się w Szczebrzeszynie. Do udziału w zawodach zgłosiło się 180 zawodników z całej Polski. Grupa z Podhala pod okiem senesi Artura Szpałka i sempai Edyty Trybuły przygotowywała się do mistrzostw ponad dwa miesiące trenując i poprawiając wszystkie elementy techniczne oraz precyzję ruchu. Godziny spędzone na na macie, ciężki trening jak również przygotowanie fizyczne i psychiczne pozwoliło zawodnikom odnieść sukces zdobywając najwyższe laury.

Klasyfikacja zawodników w poszczególnych grupach:
Julia Kurańda I miejsce - sekcja Raba Wyżna
Klaudia Lipkowska I miejsce - sekcja Raba Wyżna
Szymon Lipkowski I miejsce - sekcja Raba Wyżna
Kacper Hajnos - I miejsce sekcja Nowy Targ
Damian Bartkowski - II miejsce - sekcja Raba Wyżna
Jan Ciaś - II miejsce - sekcja Nowy Targ
Jagoda Samolej - Ziółko - II miejsce - sekcja Nowy Targ
Amelia Przystał - IV miejsce - sekcja Nowy Targ

Sekcja EdArt składa serdeczne podziękowanie za zaangażowanie i pomoc: Gminie Czarny Dunajec, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Rabie Wyżnej, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Niedzicy oraz Państwu Danucie i Pawłowi Kurańdzie.
Już 11 grudnia będzie można zobaczyć mistrzów oraz innych zawodników na Między Sekcyjnych Zawodach Jiu-Jitsu Goshin Ryu o puchar Wójta Gminy Czorsztyn które odbędą się w Maniowach. Zapraszamy wszystkich pasjonatów sztuk walk do obejrzenia widowiska - wstęp wolny.

Artur Szpałek, oprac wo/
zobacz także
komentarze
MAma29.11.2016, 11:30
Gratulacje dla wszystkich startujacych. Dalszych SUKCESÓW :)
Zobacz pełną wersję podhale24.pl