27.04.2018, 08:47 | czytano: 1425

MMKS Podhale w półfinale MP Młodzika (zdjęcia)

Po zwycięstwie 6:3 nad Naprzodem Janów, Młodzicy MMKS Podhale awansowali do półfinału Mistrzostw Polski, które trwają w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu
Ostatni mecz grupowy trzeciego dnia pomiędzy MMKS Podhale a Naprzodem Janów miał ogromne znaczenie dla gospodarzy, którzy by myśleć o awansie do półfinału musieli wygrać. W pierwszej tercji bramek nie ujrzeliśmy. W 23 minucie janowianie otwierają wynik spotkania, ale ich radość nie trwała za długo, bowiem minutę później Trzebunia doprowadza do remisu. W 33, 34 i 35 minucie Podhale zdobywa pod rząd 3 bramki i odjeżdża rywalom. Podhale już do końcowej minuty miało wynik pod kontrolą i po końcowej syrenie mogło świętować awans do półfinału.