02.10.2018, 12:30 | czytano: 781

Puchar Jesieni 2018 w Jabłonce (zdjęcia)

Zakończyła się druga edycja Pucharu Jesieni podczas którego na stadionie w Jabłonce gościły najlepsze drużyny w południowej Polsce.
W tegorocznej edycji wzięło udział prawie 70 drużyn w 4 kategoriach wiekowych. Do Jabłonki zjechały się drużyny z Krosna, Nowego Sącza, Krakowa, Starego Sącza, Tarnowa, Bielska-Białej, Proszowic oraz najlepsze drużyny z regionu Orawy i Podhala..
Najlepszymi drużynami w Pucharze Jesieni były:
Rocznik 2010 – 1. Bardomed Krosno 2. Sandecja Nowy Sącz 3. AP Wielogłowy
Rocznik 2009 – 1. AP Proszowianka 2. NKP Podhale 3. Strumień Polanka Wielka
Rocznik 2008 – 1. UKS Sokoliki Stary Sącz 2. Wiatr Ludźmierz 3. Akademia Piłkarska Wierchy Rabka
Rocznik 2007 – 1. Didi Gol Rabka-Zdrój 2. Football Wizards Kraków 3. Akademia Piłkarska Wierchy Rabka

W każdej kategorii wybrano najlepszych zawodników, a dzięki firmie Dido Sport Rafał i Wojciech Siuta z Nowego Targu każdy zawodnik otrzymał nagrody rzeczowe.

Organizatorzy dziękują również Panu Piotrowi Pukowskiemu kierownikowi Zakładu Usług Komunalnych w Jabłonce za wielką pomoc w organizacji turnieju i świetnie przygotowane boiska, oraz Podhalańskiemu Podokręgowi Piłki Nożnej za objęcie patronatem turnieju. To dzięki staraniom działaczy drużyny z naszego regionu mogły uczestniczyć w Pucharze Jesieni.

Podziękowania należą się również sponsorom oraz partnerom: Dido-Sport Rafał i Wojciech Siuta, Transport Kidoń Grzegorz Kidoń z Lipnicy Małej, AG Media, Wir Computers, ALDron, Delice Catering, Best Wear Guzik Dorota, Kegel-Błażusiak sp. z o.o. oraz wszystkim wolontariuszom bez których ten turniej na pewno by się nie odbył.


mat. prasowe, zdjęcia Łukasz Sowiński