08.02.2019, 11:59 | czytano: 1551

Sporty szkolne: Dziewczęta z Goszczyńskiego najlepsze w powiecie

arch. szkoły
Podczas powiatowych zawodów dziewcząt w piłce ręcznej, szczypiornistki z Goszczyńskiego po zaciętych bojach zwyciężyły w swojej grupie i awansowały do finału. W finale po ostrej grze pokonały przeciwniczki z Ekonomika i wywalczyły I miejsce i awans do zawodów rejonowych.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Patrycja Zarzycka z I LO w Nowym Targu.
Skład I LO: Anna Budz, Patrycja Zarzycka, Natalia Spytkowska, Aleksandra Kukuczka, Anna Jurkowska, Weronika Makuch, Natalia Sławęta, Izabela Szaluś, Aleksandra Knapczyk, Katarzyna Szaflarska, Emilia Biernat.

Natomiast w dniu 01.02.2019 r. piłkarze ręczni z Naszej Szkoły zajęli III miejsce również w zawodach powiatowych. Poziom zawodów był bardzo wysoki i wyrównany. Chłopcy po zaciętej walce zdołali wywalczyć brązowe medale. Gratulujemy!!!

Skład I LO: Dziedzic Maksymilian, Domalik Bartosz, Domalik Łukasz, Gandera Mateusz, Groński Kacperr, Rusnak Szymon, Skawiniak Piotr, Szlęk Bernrd, Waliczek Szymon.

źródło: szkoła