14.10.2010, 13:13 | czytano: 544

Ostrowsko: biblioteczne konkursy rozstrzygnięte

Zdj. Archiwum biblioteki
Edyta Ścisłowicz, Gabriela Luberda oraz Agnieszka Mazurek to zwyciężczynie dwóch wakacyjnych konkursów, które latem, dla swoich czytelników, zorganizowała Biblioteka Publiczna w Ostrowsku.
- Na pierwszy z nich pt. ,,Kolorowe przygody z książką” czworo czytelników przyniosło zdjęcie z ulubioną lekturą, a na odwrocie fotografii uzasadniło swój wybór - relacjonuje Monika Luberda - kierownik biblioteki. - Komisja postanowiła nagrodzić pierwszym miejscem Edytę Ścisłowicz za bardzo nietypowe uzasadnienie wyboru, a trzem siostrom - Agnieszce, Adrianie i Justynie Mazurek przyznać wyróżnienie za pomysłowe fotografie.
Drugi konkurs nosił tytuł ,,Radość wakacyjnych chwil” i wzięło w nim udział ośmioro dzieci, które malowały w bibliotece swoje wakacyjne przygody. Pierwsze miejsce zdobyły Gabriela Luberda i Agnieszka Mazurek, a wyróżnienia - Paulina i Andżelika Smardach.

Prace nagrodzonych czytelników można oglądać na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu z siedzibą w Waksmundzie (w zakładce galeria filii w Ostrowsku).

p/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl