14.03.2012, 14:00 | czytano: 838

"Rolnik" zaprasza na Dzień Otwarty

NOWY TARG. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego organizuje we środę 21 marca Dzień Otwarty i zaprasza uczniów klas trzecich gimnazjum wraz z nauczycielami i rodzicami między godz, 10, a 13.
W programie między innymi: informacja o projekcie „ Szkoła Zawodowa szkołą pozytywnego wyboru” oraz krótka prezentacja korzyści płynących z kształcenia zawodowego, zapoznanie z ofertą edukacyjną ZSCKR na rok szkolny 2012/2013, prezentacja szkoły na wesoło z elementami gwary góralskiej /gadka i skecz/, zwiedzanie klas i pracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki, konkurs dla gimnazjalistów z super nagrodami / mp4 – 70 sztuk/ .
- Zapraszamy i mamy nadzieję, że wspólnie pomożemy młodzieży zadecydować o wyborze szkoły i karierze zawodowej na przyszłość - mówi dyr. Marian Nowak i dodaje - W ramach „Dnia Otwartego” chętnie weźmiemy również udział w spotkaniach z uczniami klas trzecich i ich rodzicami organizowanymi w gimnazjach. Nauczyciele z naszej szkoły przedstawią ofertę edukacyjną, omówią sposób rekrutacji, wyjaśnią zasady zdawania matury i egzaminów zawodowych.

opr.s/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl