20.06.2013, 23:30 | czytano: 1736

„Idźcie przez życie nie depcząc cudzych trawników” - pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej z ZSCKR (zdjęcia)

arch. szkoły
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im Augustyna Suskiego w Nowym Targu odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcącej w zawodzie Kucharz Małej Gastronomii.
Absolwenci usłyszeli wiele miłych i niezwykle ważnych słów zarówno od dyrektora Mariana Nowaka, jak i od przedstawiciela Rodziców uczniów klasy drugiej, a przede wszystkim od wychowawczyni, Haliny Galas.
Cenne rady zawarte w zdaniu „Idźcie przez życie nie depcząc cudzych trawników” na pewno będą długo dźwięczeć w uszach absolwentów i pomogą im dokonywać właściwych wyborów w trudnych sytuacjach.

Po części oficjalnej, pełnej osobistych refleksji ze strony wychowawczyni, rozdaniu świadectw, pamiątkowych albumów oraz nagród dla najlepszych i wyróżniających się uczniów, miała miejsce część artystyczna przygotowana przez młodzież z I klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Przedstawili skecz, który rozbawił do łez ich starszych kolegów oraz wszystkich obecnych na tej uroczystości.

źródło: szkoła
Zobacz pełną wersję podhale24.pl