14.03.2014, 20:44 | czytano: 1308

Wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej im. św. Elżbiety Węgierskiej w Trybszu w Konkursie Ministra Edukacji Narodowej

arch. szkoły
Szkoła Podstawowa im. św. Elżbiety Węgierskiej w Trybszu we współpracy z Radą Rodziców Szkoły otrzymała wyróżnienie w III edycji konkursu MEN. „Mam 6 lat.
"Sześciolatek w przyjaznej szkole" – jak moja szkoła przygotowała się na przyjęcie sześciolatków do I klasy z uwzględnieniem zajęć ruchowych dla dzieci, a także aktywnego stylu życia, bezpieczeństwa i zdrowia”. Tym samym zauważone zostały działania szkoły, nie tylko na rzecz dzieci sześcioletnich, które do szkoły przyjmujemy od kilku lat, ale i dla wszystkich uczniów.
W środę, 12 marca br. delegacja na czele z dyrektor Julią Miśkowicz oraz z przedstawicielkami Rady Rodziców - Heleną Budz i Marią Budz oraz jednym z uczniów wcześniej rozpoczynających naukę w szkole - Bartkiem Budzem, uczestniczyła w uroczystej Gali Małopolskiego Kuratora Oświaty, podczas której zwycięskie szkoły zostały uhonorowane.

Szkoła wysłała na konkurs prezentację multimedialną pt. „O tym, jak sześciolatki z Trybsza poszły do szkoły”, w której ukazano różnorakie działania placówki. Nagrodzona prezentacja, jak również inne informacje o pracy szkoły znajdują się na stronie www.sptrybsz.lapszenizne.pl.

źródło: szkoła
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl