10.04.2014, 23:10 | czytano: 977

Gadżety, ciasteczka i moskole – czas pomyśleć o nowej szkole

arch. szkoły
Uczniowie gimnazjów stoją właśnie przed ważną decyzją – jaką dalszą ścieżkę edukacji wybrać? Aby młodszym kolegom ułatwić zadanie, w poniedziałek uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu wraz z opiekunami wzięli udział w „Kiermaszu Szkół Ponadgimnazjalnych” zorganizowanym w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce przez Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół Gminy Jabłonka oraz Zespół Pedagogów.
Przybyli gimnazjaliści mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną ZSCKR przedstawioną w sposób humorystyczny, przez Danusię z klasy I technikum turystyki wiejskiej. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się nasze stoisko. Na miejscu, uczestnicy kiermaszu kosztowali słodkości specjalnie przygotowanych przez uczniów szkoły. Hitem degustacji okazały się góralskie moskole, które rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Poczęstunek uzupełniały gadżety promujące ZSCKR na Kokoszkowie.
Drodzy gimnazjaliści, mamy nadzieje, ze prezentacja kierunków kształcenia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu pomogła Wam w wyborze swojej nowej szkoły.
Przypominamy, że w roku szkolnym 2014/2015 prowadzimy nabór w następujących kierunkach:
- technik weterynarii
- technik agrobiznesu
- technik technologii żywności
- technik żywienia i usług gastronomicznych
- technik architektury krajobrazu
- technik turystyki wiejskiej
oraz kucharz w Zasadniczej Szkole Zawodowej.

źródło: ZSCKR Nowy Targ
Zobacz pełną wersję podhale24.pl