15.05.2014, 21:44 | czytano: 1023

Szkoła w Trybszu rozpoczyna projekt we współpracy z Polsko – Amerykańską Fundacją Wolności

Szkoła Podstawowa im. Świętej Elżbiety Węgierskiej w Trybszu po raz trzeci znalazła się w programie Englisch Teaching Polsko –Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Już od września tego roku Szkoła Podstawowa w Trybszu rozpocznie realizację projektu we współpracy z Polsko – Amerykańską Fundacją Wolności.
Jest to trzecia forma współpracy w ramach programu English Teaching. Za pierwszym razem, w roku 2006, wyposażyliśmy pracownię języka angielskiego w niezbędne tablice, gry dydaktyczne i pozycje książkowe. Uczniowie otrzymali wtedy dofinansowanie do wycieczki, odbył się cykl zajęć pozalekcyjnych dla wszystkich naszych uczniów. Na podsumowaniu projektu gościliśmy Konsula USA w Krakowie. Otrzymaliśmy wtedy 8800 zł. Po raz drugi otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 12 000 zł na realizację projektu polegającą na podróży po krajach anglojęzycznych- oczywiście na mapie i wirtualnie.

- Nawiązaliśmy współpracę ze wszystkimi ambasadami tych krajów w Polsce. Na zakończenie projektu każda klasa, wraz z wychowawcą, przedstawiła kraj anglojęzyczny przez siebie opracowywany. Teraz, po raz trzeci, będziemy kręcić film! Ale o wszystkim będziemy informować na stronie www.sptrybsz.lapszenizne.pl. Dofinansowanie tym razem to 16 tys. zł. - informuje szkoła.
Może Cię zainteresować
komentarze
kkk16.05.2014, 19:24
Gratulacje....szkoła w Trybszu prężnie działa :D
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl