18.09.2014, 22:34 | czytano: 561

Zajęcia integracyjne w Publicznym Gimnazjum w Krościenku - Witaj GIMBAZO (zdjęcia)

arch. szkoły
KROŚCIENKO n/DUNAJCEM. Przez trzy dni września, kolejno klasy Ia, Ic i Ib wraz z wychowawczyniami uczestniczyły w zajęciach integracyjnych, opartych na grze terenowej „Witaj GIMBAZO”. Organizatorem całego przedsięwzięcia była pedagog szkolna - Bożena Chlebek.
Uczniowie, posługując się mapą, pokonywali trasę, zaliczając kolejne zadania. Ostatnim punktem do zdobycia był wodospad. Na przybyszy, którym było mało adrenaliny, czekała tam kolejna przygoda, a mianowicie zjazd na linie.
Uwieńczeniem razem spędzonego czasu było ognisko, wspólne śpiewanie i wiele zabaw.

A co sami uczniowie mówią o zajęciach?
„Najedzeni, zmęczeni, ale radośni wróciliśmy do domu po południu. Wszyscy doskonale się bawiliśmy. Pan Bartek, który towarzyszył nam od początku wycieczki, jeszcze bardziej poprawił nasze humory, chwaląc, że jesteśmy świetną klasą i za kilka lat będziemy mieć dużo wspaniałych wspomnień. Ta wycieczka zapewne będzie jednym z nich” (Julia Zborowska)

„Zajęcia bardzo mi się podobały. Były ciekawe, świetnie bawiłam się w grupie. Jestem pewna, że nie zapomnę tej wycieczki do końca życia.” (Agnieszka Wojtaszek)

„Było cudownie. Oczywiście, jako pierwsza na miejsce dotarła nasza grupa. Ten dzień był bardzo ciekawy. Mam nadzieję, że nie tylko mnie się tak podobało.” (Karolina Mikłusiak)
„Wszyscy wróciliśmy szczęśliwi i zadowoleni z mile spędzonego czasu”. (Gabriela Kołek)

źródło: szkoła
Zobacz pełną wersję podhale24.pl