22.09.2014, 12:04 | czytano: 610

Liceum w Krościenku będzie świętować w przyszłym roku 70-lecie istnienia

Drodzy Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku nad Dunajcem, z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy przygotowania do obchodów 70-lecia naszego liceum. Mamy zamiar świętować je w czerwcu 2015 roku. Przed nami dużo pracy, aby uroczystość ta miała wspaniałą oprawę.
Bez Was, Drodzy Absolwenci, to święto się nie uda. Dlatego też serdecznie zapraszamy do włączenia się w przygotowania. Prosimy więc, abyście śledzili postępy naszych prac, o których będziemy informować na stronie internetowej szkoły www.lokroscienko.nowotarski.pl .
Oczekujemy na wypełnienie ankiety, która jest zamieszczona w zakładce „Jubileusz 70-lecia” (http://jubileuszlo.kroscienko.pl) lub dotrze do Was za pośrednictwem naszych obecnych uczniów. Szczególnie cenne są dla nas Wasze wspomnienia związane ze szkołą i nauczycielami. Udział w ankiecie pozwoli nam na uatrakcyjnienie wydawnictwa związanego z rocznicą szkoły.

Zapraszamy także do udziału w konkursach organizowanych w ramach obchodów, a szczególnie do pomocy w tworzeniu okładki jubileuszowego wydawnictwa.

Forma dowolna. Temat: projekt powinien nawiązywać do hasła Szkoła w sercu Pienin.

Termin nadsyłania prac: do końca września 2014 (drogą pocztową na adres szkoły lub elektroniczną lo.kros@nowotarski.pl).
Liczymy na Wasze sugestie, wkład osobisty a nawet materialny.

Wierzymy, że nie zapomnieliście o szkole, która zapewne pozostała w Waszej wdzięcznej pamięci i ciągle trwa w sercu Pienin.

Komitet Organizacyjny Obchodów
komentarze
po Pk budowa ogrodzenia nie boli11.10.2014, 18:37
Skoro np. informatyk bierze tyle i tyle za godz. pracy, naprawiając hydraulikowi komputer, to czemu hydraulik nie może wziąć tyle samo od informatyka za naprawę kranu????
Jeden i drugi jest fachowcem ale od czego innego. Wiadomo, że informatyk powie, ja studia skończyłem to kasuję... i zagnie hydraulika. Skoro taki jest wyuczony to niech se sam kran naprawi...

Dopóki tylko mgr itp będą kasować za robotę niebotyczne stawki a hydraulik, stolarz, cieśla, dekarz, obuwnik itd idt będą traktowani jak robole to tak będzie...!

Trzeba aby wszyscy cenili się za swoją robotę!
Wtedy wrócą zawodówki i nauczanie zawodu, do którego też trzeba mieć smykałkę i geny po dziadkach...
Wtedy nie będzie takiego zróżnicowania w zamożności...

Dużo by jeszcze pisać o systemie wynagradzania i doceniania fachowców w każdej branży.....
henio22.09.2014, 21:48
Nie "biorą co popadnie", tylko przyjmują absolwentów gimnazjum, według ściśle określonych kryteriów. Natomiast zgoda co do tego że jeśli w szybkim tempie Polska nie zmieni metod nauczania to za parę lat przyjadą do nas panowie Chińczycy i my będziemy sobie wydzierać od nich ofertę wykonania jakiejś partii koszulek z krótkim rękawkiem, bo tylko to Polacy będą mogli wykonać, tylko taką prostą pracę inwestorzy będą mogli nam powierzyć do wykonania (ale do zmiany tego niepożądanego scenariusza jaki nam zagraża droga nie wiedzie przez dołowanie i tak już zdołowanych naszych uczniów).
KC22.09.2014, 17:04
Kiedyś może i dobra szkoła teraz biorą dosłownie "imbecyli". Niestety poziom szkolnictwa ponadgimnazjalnego spada na łeb !!! Za uczniem idzie kasa, szkół jest dużo, efekt? -biorą co popadnie, aby tylko umiało się podpisać:)
Zobacz pełną wersję podhale24.pl