09.03.2016, 17:48 | czytano: 712

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje!”

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Nowym Targu w imieniu swoim oraz Prezesa Kasy, Pana Jacka Dubińskiego, zaprasza dzieci uczniów szkół podstawowych z klas 0-III i IV-VI do udziału w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczny dla Dzieci.
W ogłoszonym Konkursie patronat honorowy sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Krzysztof Jurgiel. Współorganizatorem Konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy.
Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań dzieci w otoczeniu pracy rolniczej, poszerzanie ich wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wypadkom najczęściej występującym latem, m.in. związanym ze żniwami, poruszaniem się po drogach publicznych, upadkami osób. Tegorocznym zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A-3, dowolną techniką, na temat inspirowany tytułowym hasłem konkursu.

Szkoły zainteresowane zgłoszeniem swoich uczniów do udziału w eliminacjach regionalnych proszone są w terminie do 25-03-2016 o kontakt z Placówką Terenową KRUS w Nowym Targu ul. Zacisze 17 tel. 182648462 wew. 26 (Tomasz Skupiński) lub 27 .(Andrzej Mozdyniewicz)

Regulamin konkursu na stronie www.krus.gov.pl/fileadmin/moje_dokumenty/obrazki/Dokumenty/Konkursy_2016/Regulamin_VI_Konkursu_Plastycznego_dla_Dzieci.pdf
- formularz zgłoszeniowy - http://www.krus.gov.pl/fileadmin/moje_dokumenty/obrazki/Dokumenty/Konkursy_2016/Formularz_zgloszeniowy_do_VI_Konkursu_Plastycznego_dla_Dzieci_1.pdf

źródło: organizator
Zobacz pełną wersję podhale24.pl