31.03.2016, 22:44 | czytano: 1551

Dzień Twórczości Własnej w II LO (zdjęcia)

arch. szkoły
Jak co roku z okazji pierwszego dnia wiosny odbył się w nowotarskiej szkole Dzień Twórczości Własnej - dzień, podczas którego każda klasa i każdy chętny solista mieli okazję przedstawić swój wybrany repertuar bądź też indywidualny talent.
W tym roku wszyscy uczestnicy zaprezentowali wyjątkowo szeroki wachlarz uzdolnień, a poziom każdego wystąpienia był naprawdę wysoki - od prześmiesznych skeczów, poprzez choreograficzne układy taneczne, wzruszające wykonania znanych rockowych i popowych szlagierów aż po wspaniałe, zadziwiające wysokim kunsztem prace plastyczne.
Wszystkie występy oceniała komisja jury, w skład której wchodzili pani profesor Małgorzata Węglarz, pani profesor Agnieszka Rapacz oraz przedstawiciel uczniów - Darek Stopka z klasy 2a. Całą akademię prowadził nasz Samorząd Uczniowski - Jakub Udziela i Filip Kot. Gwiazdą występów był rockowy zespół Flying Pebbles, w składzie:
- Filip Kot - gitara prowadząca/rytmiczna, klasa 2d,
- Jakub Chudoba - gitara prowadząca/rytmiczna, klasa 2a,
- Kazia Turkot - śpiew, klasa 2d,
- Jakub Wójciak - śpiew, klasa 2a,
- Kacper Pająk - perkusja, gościnnie.

Całe grono nauczycielskie oraz społeczność szkoły bawiła się naprawdę dobrze - raz wybuchając niepohamowanym śmiechem, a innym razem znowu wzruszając się do łez.

źródło: szkoła
Może Cię zainteresować
komentarze
sza02.04.2016, 15:52
Prima Aprilis :)
XYZ02.04.2016, 11:37
@asz To szkoła, która dynamiczny się rozwija. Z roku na rok jest coraz lepsza.
?02.04.2016, 07:11
@asz Dzień Twórczości Własnej jest już od lat organizowany przez II LO. Dzień ten jest tradycyjnie wpisany w kalendarz roku szkolnego.
asz01.04.2016, 18:21
szkoła, która podupada..
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl