29.06.2018, 00:28 | czytano: 1338

Zakończenie roku szkolnego w ZSCKR na Kokoszkowie

arch. szkoły
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 oraz pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcącej w zawodzie kucharz. Mistrzowie kulinarni czekali na ten moment trzy lata, a jednak … pojawiła się tęsknota za tym, co minęło i popłynęły szczere łzy.
Uroczystą akademię rozpoczął swoim przemówieniem dyrektor Marian Nowak, który pogratulował absolwentom ukończenia szkoły, wielu uczniom wysokich wyników w nauce i wzorowej frekwencji, życząc wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji oraz mądrych wyborów życiowych i osiągnięcia wyznaczonych celów.

Podczas spotkania pan dyrektor i wychowawcy wręczyli najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody, nagrodzono również tych, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych i kulinarnych. Najlepsi uczniowie z poszczególnych kierunków kształcenia otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców.

W tym roku wyjątkowo udało się wręczyć 23 świadectwa z czerwonym paskiem, trzy srebrne odznaki z logo szkoły i 27 brązowych odznak z logo szkoły za 100% frekwencję!!!


Szczególnie wyróżniona została absolwentka Zasadniczej Szkoły Zawodowej, która otrzymała złotą odznakę z logo szkoły za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce w trzyletnim cyklu nauczania.

Finalnym akordem uroczystości była część artystyczna, dedykowana dyrekcji szkoły, wychowawcom klas i nauczycielom w postaci filmu z życzeniami i podziękowaniami.
Później odbyły się ostatnie spotkania z wychowawcami i … już oczekiwane wakacje!

ZSCKR Nowy Targ