11.12.2018, 22:30 | czytano: 1572

Przedszkole w Kacwinie integruje i bawi

zdj. Przedszkole w Kacwinie
Przedszkolaki z miejscowości Kacwin uczestniczą w projekcie zorganizowanym w ramach tegorocznej edycji programu FIO Małopolska Południe.
Grupa nieformalna Przedszkole na TAK we współpracy ze Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich w Niedzicy zatroszczyła się o pożyteczne zorganizowanie czasu wolnego najmłodszych. Poprzez realizację działań projektowych m. in. zakupiono mnóstwo książek, zabawek oraz gier, które zapraszają dzieciaki do wspólnej zabawy. Ciekawym urozmaiceniem prowadzonych zajęć były spotkania, na które przychodzili specjalnie zaproszeni goście, którzy dzielnie odpowiadają na wszystkie zadawane pytania przedszkolaków.
Kontynuacją projektu są wizyty rodziców, którzy odwiedzają w przedszkolu swoje pociechy i uczestniczą we wspólnym głośnym - przedszkolnym czytaniu zakupionych książek. Dodatkową atrakcją - zadaniem jest zabranie do domu przedszkolnego misia oraz albumu i przeczytanie mu bajki wieczorem wspólnie z rodziną i wpis do pamiątkowego dziennika.

Takie właśnie pożyteczne wydarzenia działy się w przedszkolu w Kacwinie w ramach realizacji projektu pt. „Nasze Przedszkole – integruje i bawi”, w Gminie Łapsze Niżne. Mnóstwo frajdy, radosny zgiełk i uśmiechnięte dziecięce buzie to to, co lubimy najbardziej, dlatego dobrym naszym celem było organizowanie spotkań z książką dla dzieci.

źródło: przedszkole
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl