20.12.2018, 20:32 | czytano: 1543

Święta tuż, tuż…

arch. szkoły
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu odbył się uroczysty Apel Wigilijny przygotowany i prowadzony przez uczniów z klasy II technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu pod opieką Zofii Wójtowicz, Joanny Sordyl i Adama Głodka.
Uczniowie przybliżyli zebranym tradycje bożonarodzeniowe i przedstawili wigilijną scenkę. Zaprezentowali również film przygotowany specjalnie na to wyjątkowe spotkanie. Film przedstawiał wywiady przeprowadzone wśród uczniów, nauczycieli i współpracowników szkoły dotyczące przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.
Apel zakończył się ciepłymi, świątecznymi życzeniami i ogłoszeniem wyników Szkolnego Konkursu Świątecznego na Ozdobę Bożonarodzeniową. Pierwsze miejsce zajęła klasa III TAK/TTW za wykonanie szopki drugie miejsce klasa I TŻiUG za piernikową chatkę, a trzecie miejsce klasa II TW za choinkę.

Nagrodę za najlepszą pracę indywidualną otrzymała Sandra Komperda z klasy I TAK, a indywidualne wyróżnienie Daria Łowicka z I TW.

Wesołych świąt – ZSCKR Nowy Targ.
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl