22.09.2019, 10:51 | czytano: 1448

Odblaskowy Rajd z Publiczną Szkołą Podstawową Nr 1 SPSK w Starem Bystrem

arch. szkoły
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 SPSK im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem po raz czwarty bierze udział w X już edycji małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” .
Szkoła dwukrotnie zdobyła 1 miejsce w powiecie nowotarskim, a w zeszłym roku uplasowała się w pierwszej dziesiątce- zajmując 7 miejsce i uzyskując tytuł Bezpiecznej szkoły.

W tym roku podjęto akcję ponownie: "Już od początku września prężnie działamy podejmując różnorakie inicjatywny. Chcemy nadal uświadamiać szczególnie mieszkańców Gminy Czarny Dunajec - jak również całą Małopolskę - o ważności noszenia elementów odblaskowych. W związku z tym 28 września organizujemy Odblaskowy Rajd Rowerowy ścieżką rowerową z Czarnego Dunajca w stronę Słowacji – z udziałem rodziców, uczniów i nauczycieli. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do udziału – w tym jakże ważnym dla nas Rajdzie. Przekonajmy wspólnie wszystkich, że odblask może uratować życie" - namawiaj organizatorzy.


Start w sobotę 28 września 2019 r. o godzinie 9:00 z Czarnego Dunajca. Z pewnością będą po drodze atrakcje, bo - „Kto nosi odblaski zasługuje na oklaski”.

źródło: szkoła, opr. s/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl