30.03.2020, 15:34 | czytano: 2241

Czworo Licealistów z Goszczyńskiego z tytułem: „Finalisty Olimpiady stopnia centralnego”

NOWY TARG. Uzyskany tytułu: „Finalisty Olimpiady stopnia centralnego” z poszczególnych olimpiad przedmiotowych przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego, to niewątpliwie zaszczyt ale i przysługujące im szczególne uprawnienia.
Paulina Pierwoła otrzymała tytuł: Finalistki 50.Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, natomiast: Mario Haas, Patryk Guziak oraz Natalia Guziak otrzymali zaszczytne tytuły: Finalistów 43. Olimpiady Języka Niemieckiego.
W związku z osiągnięciami w powyższych olimpiadach uczniowie otrzymali bezterminowe, szczególne uprawnienia przy rekrutacji do szkół wyższych oraz maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobycia na poziomie rozszerzonym egzaminu maturalnego.

źródło: szkoła
komentarze
Ktoś11.04.2020, 00:40
Gratulacje dla uczniów wysokiego wyniku i wiedzy w prestiżowym konkursie, ale mam pytanie, czy ci olimpijczycy nie mieli opiekunów merytorycznych? W każdym poprzednim artykule o osiągnięciach uczniów z tej i innych szkół są wymieniani nauczyciele przygotowujący. Czy to zwykłe przeoczenie i efekt stresu związanego z pandemią? Może należałoby uzupełnić tekst i dodać nazwiska opiekunów.
oskar5130.03.2020, 16:33
Brawo Paulinko !!!!!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl