17.04.2020, 20:16 | czytano: 3377

Diamentowe Indeksy AGH dla maturzystów z Goszczyńskiego

arch. szkoły
NOWY TARG. Tytułowe Diamentowe Indeksy tegorocznej XIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH trafiły do rąk dwóch maturzystek I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego: Weroniki Ostowskiej z zakresu matematyki oraz Weroniki Łukaszczyk z dziedziny chemii.
Trzystopniowa ogólnopolska olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” realizowana jest w zakresie pięciu przedmiotów: matematyki, informatyki, fizyki, chemii i geografii z elementami geologii. Laureaci olimpiady przyjmowani są na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej. Osoby, które rozpoczynają studia pierwszego stopnia w AGH z najwyższą liczbą punktów lub zostali przyjęci na studia jako laureaci olimpiad stopnia centralnego mogą skorzystać z dodatkowego pakietu korzyści:
• indywidualnego programu studiów i opieki tutora,
• bezpłatnego miejsca w domu studenckim,
• dodatkowych nieodpłatnych form kształcenia (kursy, szkolenia, warsztaty, wycieczki edukacyjne).
Maturzystkom z Goszczyńskiego, które intensywnie pracowały pod opieką mgr Joanny Trybuły (matematyka) oraz mgr Gabrieli Głodziak (chemia) – serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dorosłym życiu, wierząc, że wiedza zdobyta w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Goszczyńskiego, będzie dalej procentować.
Nic na świecie nie przychodzi bez pracy. Talent to zdolność logicznego myślenia, a tę nabywa się przez długą pracę (Leon Leśmianowicz, UMK).

źródło: szkoła
komentarze
Gorców fan21.04.2020, 11:22
Leon Jeśmanowicz nie Leśmianowicz!
mks20.04.2020, 13:02
Gratulacje! Tak trzymać!!
dudek18.04.2020, 10:24
Literka A, literka G, literka H jak AGH !
Zobacz pełną wersję podhale24.pl