03.07.2020, 15:54 | czytano: 1605

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży zaprasza do klas mundurowych

arch. szkoły
NOWY TARG. "Jesteś młodym człowiekiem, który oczekuje czegoś więcej od szkoły, chcesz rozwijać swoje pasje i umiejętności? Lubisz sport i zdrową rywalizację, jesteś gotowy na nowe wyzwania? Zapraszamy do nas! Zostań uczniem klasy wojskowej!" - zachęcają Prywatne Szkoły Średnie im. Prof. Jana Venuleta.
W zaproszeniu dla absolwentów szkół podstawowych czytamy: "Oddział Przygotowania Wojsko, dają Ci możliwość odbycia służby przygotowawczej w skróconej formie. Weźmiesz udział w bardzo ciekawym programie kształcenia, dostaniesz możliwość odbycia wielu kursów, zostaniesz profesjonalnie przygotowany do konkursów, które umożliwią Ci ciekawe wyjazdy i odwiedzenie wielu miejsc na świecie".

We wszystkich klasach mundurowych szkoła zapewnia nie tylko kształcenie z przedmiotów ogólnych, gdzie zajęcia z przedmiotów rozszerzonych odbywają się w małych grupach, ale również przygotowuje pod względem merytorycznym i praktycznym przyszłych funkcjonariuszy wojska, straży pożarnej i policji. Zajęcia z przedmiotów uzupełniających prowadzone są m.in. przez oficerów wojska, policji i straży pożarnej.

źródło: szkoła
Zobacz pełną wersję podhale24.pl