25.09.2020, 17:15 | czytano: 568

Konkurs plastyczny "Stacja Zakopane"

ZAKOPANE. Urząd Miasta oraz Miejska Biblioteka Publiczna
im. Stefana Żeromskiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. Stacja Zakopane. Uczestnicy mają za zadanie przygotować pracę przedstawiającą zabytkowy budynek Dworca PKP w Zakopanem w ujęciu historycznym lub po modernizacji - wraz z otoczeniem: peronami, pociągami, lokomotywami, pasażerami.
Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta Zakopane. Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:
I grupa – przedszkola
II grupa szkoły podstawowe - klasy 0 - 3
III grupa szkoły podstawowe - klasy 4 - 6
IV grupa szkoły podstawowe - klasy 7 - 8
Prace do konkursu zgłasza placówka, która wybiera tylko 15 prac ze szkoły/przedszkola.

Prace mogą być zgłaszane również indywidualnie.

Format prac jest dowolny. Uczestnicy przygotowują prace plastyczne wykonane następującymi technikami (rysunek, malarstwo, grafika komputerowa).

Prace należy nadsyłać, składać wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych, do 15 października br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Zborowskiego 1.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej biblioteki: www.biblioteka.zakopane.eu. Tam także szczegóły i regulamin konursu.

opr. s/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl