10.03.2021, 18:40 | czytano: 2013

Nagrody dla najlepszych uczniów

arch. szkoły
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu, dyrektor mgr inż. Łukasz Fudala oraz dyrektor mgr Anna Jachymiak wręczyli nagrody pieniężne uczniom, którzy w poszczególnych zawodach uzyskali najwyższą średnią ocen za I półrocze roku szkolnego 2020/2021.
Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców otrzymali: Paulina Ryza z kl. II technikum weterynaryjnego, Małgorzata Zagata z kl. IV technikum żywienia i usług gastronomicznych, Karina Luberda z kl. II technikum architektury krajobrazu, Maria Janczy z kl. II technikum technologii żywności, Gabriel Żołdak z kl. II technikum agrobiznesu, Robert Łukasz z kl. III Branżowej szkoły I stopnia kształcącej w zawodzie kucharz oraz Weronika Szlembarska z kl. IV technikum turystyki wiejskiej.
Nagrodzeni uczniowie oprócz uzyskania wysokiej średniej ocen, wykazali się nieprzeciętnymi umiejętnościami w swoim zawodzie oraz zaangażowaniem w życie szkoły.

Szanowni Uczniowie, jesteśmy z was dumni, z wysiłku, który wkładacie w osiąganie tak dobrych wyników w nauce i aktywności na rzecz szkoły! Życzymy Wam dalszych sukcesów i powodzenia w spełnianiu swoich marzeń! Waszym Rodzicom oraz opiekunom serdecznie gratulujemy!

źródło: ZSCKR Nowy Targ
komentarze
miastowy10.03.2021, 20:41
No i znowu na sesji będzie afera... Radna do ataku!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl