29.04.2022, 14:38 | czytano: 1802

Podhalanka na Festiwalu Zawodów (zdjęcia)

zdj. PPUZ w Nowym Targu
Studenci oraz wykładowcy z Instytutu Medycznego i Instytutu Zdrowia Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu po raz kolejny zaprezentowali się podczas Festiwalu Zawodów w Krakowie.
Festiwal Zawodów był doskonałą okazją do spotkania uczniów z przedstawicielami zawodowych szkół średnich oraz szkół wyższych, dzięki któremu młodzież ukierunkuje się co do wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej oraz wymarzonego zawodu. Podczas wydarzenia wystawcy zaprezentowali umiejętności praktyczne oraz branżowy sprzęt i specjalistyczne urządzenia niezbędne do wykonywania danej profesji. Po raz kolejny na stoiskach wystawienniczych atrakcyjne pokazy tematyczne przedstawili reprezentanci kierunku pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, dietetyka, kosmetologia i fizjoterapia PPUZ w Nowym Targu.
Udział PPUZ w Nowym Targu w Festiwalu Zawodów to duże wyróżnienie, dowód na konkurencyjność Uczelni na rynku edukacyjnym, okazja do zaprezentowania oferty dydaktycznej, a także pochwalenia się wiedzą, umiejętnościami i profesjonalizmem prezentowanym przez studentów i wykładowców Podhalańskiej Alma Mater. Wydarzenie dało również możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy PPUZ w Nowym Targu a innymi uczelniami biorącymi udział w targach edukacyjnych.

źródło: PPUZ w Nowym Targu
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl