02.09.2022, 17:17 | czytano: 1310

Z grzywką proszę…czyli psie stylizacje w ZSCKR Nowy Targ (zdjęcia)

arch. szkoły
NOWY TARG. Ostatnie tygodnie wypoczynku uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego pracowicie spędzili na kolejnym wakacyjnym kursie. Zwieńczeniem wakacji był udział w kursie Gromera (strzyżenia psów).
Uczestnicy kursu z wielką pasją, oddaniem oraz zaangażowaniem zdobywali wiedzę teoretyczną z zakresu strzyżenia psów oraz ich pielęgnacji. Istotną częścią kursu była jego część praktyczna. Uczniowie ćwiczyli zabiegi pielęgnacyjne takie jak: kąpiel i suszenie psów, czyszczenie uszu, obcinanie pazurów, czesanie i rozczesywanie włosów.
Nikt nie był zdziwiony, że korytarzami szkoły przechadzali się nasi czworonożni przyjaciele w oczekiwaniu na swoją kolej do „fryzjera".

Wakacyjne kursy w szkole cieszyły się dużym powodzeniem. Okazało się, że pomimo wakacyjnego luzu nie brakowało chętnych, aby wypoczynek połączyć z doskonaleniem swoich umiejętności zawodowych.

Szkoła realizuje kursy dla uczniów w ramach projektu RPMP.10.02.02-12-0032/19 – "Intensyfikacja kształcenia rolniczego w szkołach prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi”.

źródło: ZSCKR Nowy Targ
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl