24.03.2023, 19:43 | czytano: 1402

I Dzień Otwarty w ZSE w Nowym Targu (zdjęcia)

arch. szkoły
21 marca tegoroczni ósmoklasiści wstąpili w szeroko dla nich otwarte progi Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu.
Tego dnia uczniowie szkół podstawowych mogli zapoznać się z ofertą szkoły, poznać tajniki oferowanych zawodów oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami.
Podczas zwiedzania szkoły, każdy z nich miał okazję przekonać się, czym charakteryzują się zawody technika rachunkowości, ekonomisty, spedytora, handlowca, hotelarza i organizatora turystyki.

Uczniowie ZSE częstowali zwiedzających własnoręcznie wykonanymi przekąskami i słodkościami oraz orzeźwiającą caffe frappe. Ponadto, zademonstrowali młodszym kolegom techniki barmańskie, kulisy gastronomii hotelarskiej, zawiłości zawodów ekonomiczno-rachunkowych oraz zaprezentowali nieoczywiste sposoby składania ręczników. Młodzież mogła również na własne oczy zobaczyć, jak wygląda praca spedytora. Każdy z odwiedzających otrzymał wyczerpujące informacje na temat szkoły.

ZSE w Nowym Targu zaprasza na kolejny dzień otwarty, który odbędzie się 21 kwietnia bieżącego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy rodziców oraz uczniów do odwiedzenia VIII najlepszego technikum w Małopolsce, a tym samym najlepszego, według Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2023, technikum w Nowym Targu.

źródło: szkoła
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl