10.10.2018, 12:14 | czytano: 1948

Spotkanie wyborcze Marcina Ratułowskiego

Kandydat na wójta gminy Czarny Dunajec zaprasza na spotkanie wyborcze, które odbędzie się w Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec - Remizie OSP 12 października o godz. 17.30.
oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
:)21.10.2018, 23:50
Pytanie: kto z Panem R. przeprowadza te wywiady w pewnej lokalnej gazecie? Patrzę, patrzę i dopatrzeć się nie mogę... Ot, sztuka dziennikarska wybitnych lotów
:)21.10.2018, 23:50
@pies2: z Księgi Ksiąg "Nikt nie przyszywa łaty ze świeżego sukna do starego płaszcza. W przeciwnym wypadku to nowe uzupełnienie odrywa to, co stare, i rozdarcie robi się jeszcze gorsze. 22 Nikt nie wlewa młodego wina do starych bukłaków. W przeciwnym wypadku wino rozerwie bukłaki: wino się marnuje i bukłaki. Lecz młode wino - do nowych bukłaków" - więc stary układ musi zniknąć, bo mogą powrócić, np. do zamykania szkół


Program "cud, miód i orzeszki" te przykładowe nieścisłość:
1)chce Pan R. "zwiększyć funkcjonalność gminnej Karty Dużej Rodziny" - otóż Panowie/Panie piszący program: NIE MA TAKIEJ GMINNEJ KARTY (trzeba trochę wiedzy, a nie pustosłowie wprowadzać.
2) hahaha, dom opieki dla ludzi starszych, który będzie również sprawował opiekę dzienną (przecież to chyba oczywiste)
Poza tym ciągle jest takie utyskiwanie na wójta Babicza, dlatego pytam: DLACZEGO OPOZYCYJNI RADNI NIE BYLI ZA OBNIŻENIEM PENSJI WÓJTOWI? - przecież to było wbrew prawu, bo ustawa weszła w życie. To jak dobry ten wójt, czy taki straszny???
Poza tym "nieścisłością" jest powiedzenie, że skocznia została oddana do klubu prywatnego. Prawnik powinien być precyzyjny... To prostuje pan Z. krótkiej odezwie w lokalnej internetowej telewizji...
W każdym razie wszystko w rękach ludzi, ale jak dla mnie to człowiek, ma tak małe doświadczenie życiowe, w tworzeniu czegokolwiek (bo tak na prawdę to nie ma się zbytnio czym pochwalić, przynajmniej na tej skrupulatnej ulotce) może być marionetką innych.
pies219.10.2018, 18:40
A i jeszcze jedno, a jacy nowi radni są np. u Babicza. A ponadto panie/pani ":)" to jest polityka. I żeby było nowe, musi być wzięte stare :)
pies19.10.2018, 18:36
Psy ino wieszać, a gdzie programy wyborcze innych. tylko mecenas ujawnił, widziałaś ktoś rzetelny program innych?
:)17.10.2018, 22:34
Tutaj można chociaż napisać i Pan nie usunie nieprzychylnych (a prawdziwych) komentarzy :)
Panie Mecenasie, dlaczego Pan mówi, że "idzie nowe" jak ma Pan na liście do Rady Gminy osoby z zamierzchłej przeszłości (pani Ramska, p. Czepiel, p. Dzielski i innych "starszych panów"). Przecież oni rządzili w gminie przed p. Babiczem. Kto zamykał wtedy szkoły? Tak, można powiedzieć, że to Rada Gminy zamykała, ale wtedy Wójt nie był wybierany w wyborach bezpośrednich tylko właśnie przez radę. Pisze Pan na ulotce "czy pamiętacie czasy, kiedy naszą Gminą nie rządził wójt Babicz?..." Pomijając, że grzecznie byłoby zapytać "Czy pamiętają Państwo...", to pytanie "Czy Pan pamięta????" - jeśli TAK, to jest to hipokryzja, bo właśnie proponuje nam Pan powrót do czasów zamierzchłych. Może Pan tego nie pamiętać z racji młodego wieku, ale po co w takim razie pytać "czy coś tam się pamięta"?
Nieścisłości na ulotce: nie ma takiego referatu, jak "kultury, sportu i promocji" - co zatem chce Pan dzielić na dwa referaty? - to tak na początek
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl