02.02.2025, 18:53 | czytano: 6870

Uwaga na zwiększony ruch wojsk na Podhalu. Nie bądźcie zaskoczeni!

Czerwienne, Czarny Dunajec oraz Ratułów to miejscowości, w których odbywać się będą wojskowe manewry. Sprawdźcie kiedy możecie się spodziewać utrudnień.
Jak informuje burmistrz Czarnego Dunajca, będą to planowane ćwiczenia wojskowe. W rejonie ćwiczeń będą przemieszczać się pojazdy wojskowe oraz uzbrojeni żołnierze. Możliwe będą też chwilowe utrudnienia w ruchu.

Terminy ćwiczeń:


10-14 marca
31 marca - 18 kwietnia
12-17 maja
2-7 czerwca
23-27 czerwca
1-6 września
22 września - 10 października
3-7 listopada

- Dziękujemy za zrozumienie i współpracę! Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze - podkreśla na swoich mediach społecznościowych burmistrz Marcin Ratułowski.
fi/
Może Cię zainteresować
komentarze
komuno wróć03.02.2025, 15:30
Niech ćwiczą na Ukrainie !!
Janosik03.02.2025, 14:17
Znowu jakiś pocisk zbłądzi w bok i trafi w czyjś dom.
Cyc Malina03.02.2025, 13:11
Ćwiczenia są potrzebne tylko żeby nie utrudnić zbytnio życia mieszkańcom bo w końcu nie mieszkają na poligonie.

@Leming

Otwarto fabrykę "czupaczupsów" z możliwością zwiedzania, pewien Leming miał dzieciaka który uwielbiał "czupaczupsy", pewnego razu dzieciak do swojego taty Leminga mówi, tato tato Lemingu zabierzesz mnie do fabryki "czupaczupsów" bo można zwiedzać. Tata Leming mówi do swojego małego lemingniątka OK, obiecuje ci że cię zabiorę do fabryki "czupaczupsów" bo jak można zwiedzać to OK. Tata Leming przyszykował całą wycieczkę i zadbał o najmniejszy szczegół aby wycieczka była udana. Wsiadł tata Leming ze swoim małym lemingniątkiem do samochodu i pojechali na wycieczkę do fabryki "czupaczupsów" po dotarciu na miejsce tata Leming chce kupić bilety wejściowe ale w drzwiach staje właściciel fabryki "czupaczupsów" który zwie się Słodki Duduś i mówi że tata Leming ze swoim lemingniątkiem nie wejdzie do fabryki, tata Leming ze zdziwieniem się pyta czemu przecież można zwiedzać? Odpowiedź Słodkiego Dudusia brzmi, NIE bo NIE i co mi zrobisz. Mały leming w płacz i do taty Leminga mówi OBIECAŁEŚ, OBIECAŁEŚ. Tata Leming nie mógł nic zrobić gdyż choćby jak chciał to Słodki Duduś nie zgodził się na wejście do jego fabryki.

Dotarło coś czy nie?

Reszty szkoda komentować bo zapewne i tak nic nie dotrze, w sumie mogłem nic nie pisać :D
mn03.02.2025, 11:58
@Leming:
A Ty zażywasz różowe, czy czarne?
S-40003.02.2025, 10:25
A co będą ćwiczyć symulacje odbicia Ośrodka integracyjnego czy pacyfikacje tubylców ?
dzizas03.02.2025, 08:58
hahah, z jednej strony bijecie piane aby nie udostepniac ,a z drugiej strony powyzej napisaliscie harmonogram, :D
Zagadka03.02.2025, 08:36
Wkraczają na U?
fred03.02.2025, 08:11
Niech jadą na ukrainę tam będą miec ćwiczenia lepsze,a nie blokować drogi.
Leming03.02.2025, 06:33
Niedługo Tusk z Kamyszem zapuka do waszych drzwi , głosowaliście na nich to teraz bronić ich pieniędzy. Turystów nie ma i nie będzie, wyciągi puste, ale najważniejsze są komisje. Dobrze, że chociaż 100 obietnic spełnili, i dzięki nim mamy taki wielki płot na granicy i kolejkę na Kasprowy i500+. Żołnierzy mamy najlepszych i miny w Ikea. hehehhehh
Piotrek02.02.2025, 20:19
Fajnie.Termin ćwiczeń dokładniejszy jak rozkład jazdy busów.Czuję się ,,bezpieczny,, na Orawie.An-2 czy casa,herkules będą latać w tym czasie,desant?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl