28.07.2025, 08:48 | czytano: 23193

Tragedia w Trutem

zdjęcie ilustracyjne
Nie żyje 16-letni chłopak potrącony przez samochód. Do wypadku doszło około 2 w nocy na drodze między Trutem a Morawczyna.
Z ustaleń policji wynika, że młody mieszkaniec Gminy Nowy Targ został potrącony przez samochód. W stanie ciężkim trafił do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy zmarł.
Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, szuka go policja.

r/
Może Cię zainteresować
komentarze
andy30.07.2025, 19:54
Wolna polska ty pewnie starej daty jestes i jeszcze moze w ORMO byles ale az w oczy szczypie jak cos skomentujesz
Mo29.07.2025, 16:58
Do fircyk masz rację komendacik i naczelnicy sobota niedziela wolne a policmajstry robią wszystko tylko nie to co mają robić
Wolna Polska29.07.2025, 16:31
Mamusiu ratuj
nie rób się święty
zapomniał wół jak cielęciem był
będziecie bronić bandytów za kierownicą bo na Podhalu to norma że się jeździ po pijaku
oczy się wam otwierają jak to was bezpośrednio dotknie ale jak sąsiada to już piszecie po co tam szedł
taka wasza religijność "wypuście Barabasza"
mm29.07.2025, 11:15
Kierowca zrobił co zrobił i odpowie za to , ja się pytam co 16 latek robił o 2 w nocy na drodze, gdzie byli rodzice , jak już szedł czy miał odblaski czy szedł zgodnie z przepisami , a może środkiem drogi i czy był trzeźwy .
Alfa Giulia28.07.2025, 22:15
Exc, białą Alfą jeździ gość mieszkaniec wsi, co już chyba każdy ostry zakręt zaliczył poprzednimi pojazdami,blaszak, prawdopodobnie przystanek, czekamy na co trafi teraz
cichy28.07.2025, 17:28
miałem taki przypadek w tamtym rejonie wracając do domu z zo na i dzieckiem było ciemno dwóch szło całą drogą wyhamowałem jeden z nich wyskoczył mi na maskę samochodu
Mieszkaniec28.07.2025, 14:33
To już drugi przypadek kiedy na tym odcinku ginie młody człowiek może dobrze by było zrobić tam chodnik a tak w ogóle to tam niektórzy jadą jak wariaci policja czasem przejedzie ale gdyby tak stanęli po 20 to niejednego by złapali
Mamusiu ratuj28.07.2025, 14:15
Wolna polska to ty dzieci puszczasz po nocy?
Mieszkaniec Gminy Nowy Targ28.07.2025, 13:12
Taką mamy władzę w Gminie Nowy Targ. Mamy 3 wójtów, a na chodniki i drogi nie ma pieniędzy. Bo mieszkańcy muszą utrzymać trzech wójtów. Na razie to tylko się promują i wymyślają niepotrzebne rzeczy, a podstawowe potrzeby mieszkańców nie są zaspokojone.
fircyk28.07.2025, 12:14
Może czas zmienić zwyczaje w nowotarskiej drogówce. Na nocy tylko jeden patrol drogówki to grupa wypadkowa i to jeszcze śpi A reszta patrol tylko w dzień dwie zmiany 6 -14 14-22 panie komendancie powiatowy czas na zmiany w kierownictwie drogówki już wypaleni zawodowo niech Pan się tym zajmie A jak nie to i niech Pan odejdzie w Zakopanem zawsze pełno patroli jakoś się da
Bartek28.07.2025, 12:05
Wielka tragedia, słyszę że sprawca odnaleziony. Dobrze.
Zgadzam się z osobami które napisały że policja bardzo słabo działa, sam ostatnio po raz kolejny obudzony przez ryk silnika dzwoniłem pod 112 i pan mi powiedział, że policja nie może ich szukać, że ma inne zadania. Czyli rajdy po Nowym Targu będą trwać bo te ameby nie stoją w miejscu i nie czekają na policję, chyba że w końcu ludzie się zdenerwują i zaczną działać skoro policja nie jest w stanie. Co weekend to samo. Do 2 czy 3 w nocy rajdy tam i z powrotem jak upośledzeni i nie, nie jakimś dozwolonym tempem, ale ryk silników zdradza przyspieszenie i szybkość, bardzo się dziwię, że żadnen melepeta jeszcze nie zarył w słup albo nie przeleciał nad rondem. Ale postawić patrol na parkingu piętrowym, czy Bulwarowej i po kolei odbierać uczestnikom nocnych rajdów dowody rejestracyjne, bo za te ich przeróbki żaden dowodu nie zachowa, plus mandaciki po parę tysi i zaraz by się uspokoiło i znowu dało by się spać. Ale po co przecież policja ma ważniejsze zadania, suszenie zza krzaka... Masakra gorzej niż Mogadiszu.
ppnt28.07.2025, 11:53
bels ty to jednak głupi jesteś .Gość zbiegł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy .Policja już go ma i jak się okazało miał ponad promil
xD28.07.2025, 11:23
A co to powrót do stanu wojennego? Że w nocy iść nie można? Chłopak na festynie nie mógł być?
Możnaby tam władze jakieś oświetlenie wstawić, albo pobocze poszerzyć, bo bezpieczeństwo w tym obszarze woła o pomstę do nieba..
Znowu się pomściło..
Wyrazy współczucia :(
M28.07.2025, 11:20
Wszystko wszystkim.. ale jak to jest ze mamy 21w a nadal nie ma wszędzie chodników. Szczególnie po wsiach gdzie w ruchu uczęszczają dzieci !!! Wstyd dla rządzących i całej Polski.
Dla rodziny wyrazy współczucia.
Exc28.07.2025, 11:16
Nocne rajdy po wsiach, w Obidowej to samo, piski opon nocą, jeżdżą złomami z szczekającymi tłumnikami, szczególnie biała alfa co z setki przez wieś nie schodzi
Exc28.07.2025, 11:13
Może chciał się przejść, miał prawo, zabójca na drodze nie miał prawa go zabijać,nawet mu pomocy nie udzielił, może skończyło by się mandatem, a tak do paki
Kala28.07.2025, 11:12
Do Bela... Myślę, że skoro gość uciekł z miejsca zdarzenia to jedank nie są pozpodstawne zarzuty, gdyby gość był czysty to czemu uciekł?
Z tego co mi wiadomo w Trutem był festyn, więc chyba każdy ma prawo wyjść... Z tego co mi wiadomo jeszcze w naszym kraju godzina policyjna nie obowiązuje
Brawo28.07.2025, 11:08
jeszcze jedno ANDY i co ? jednak złapali bandytę
Wolna Polska28.07.2025, 11:06
andy ,07 zgłoś się , zaciekawiony, bels
już pora na Was internet jest może dla idiotów ale wy już przesadziliście
Zuzula28.07.2025, 10:51
Są wakacje, festyny, spotkania z przyjaciółmi... zawsze obawiałam się o bezpieczeństwo własnych dzieci,gdy gdzieś wychodziły,uczula łam je aby dzwoniły jeśli nie będą mieć czym wracać to przyjadę porozwoże ich do domu aby byli bezpieczni.. Szkoda że kierowca nie wezwał karetki, była by szansa aby chłopak przeżył... Wyrazy współczucia dla rodziny chłopca...
Buli28.07.2025, 10:31
Odjechać to można z pod sklepu zwiał masakra
Cyc Malina28.07.2025, 10:13
Wyrazy współczucia dla rodziny, szkoda chłopaka.
"Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia..." znając życie to pewnie następny pijany patus z 3-4 zakazem prowadzenia pojazdów.
andy28.07.2025, 10:13
gratulacje dla nowotarskiej drogowki za bezpieczenstwo noca na lokalnych drogach....a sprawce i tak nie znajda chyba ze sie sam zglosi albo ktos doniesie na niego...
O7 zglos sie28.07.2025, 10:05
Pytanie co 16 latek robil o 2 w nocy.O tej porze powinien juz spac.
Zaciekawiony28.07.2025, 09:49
Pomijając to, że sprawca uciekł.... Ale co robi 16 latek.... o 2 w nocy... Spacerek? Nuda w wakacje? czy o co chodzi?
Bels28.07.2025, 09:43
O drugiej w nocy to się kuwa śpi a nie łazi po drodze między wioskami. Może szedł nieoświetlony i kierowca nie miał szans go zauważyć? Osądzacie, nie mając pojęcia, jak było naprawdę.
kuba28.07.2025, 09:38
W okolicach Ul. Grel w Nowym Targu w nocy w godzinach 22-23 słychać odgłosy pisków opon, warczących silników. Już któraś noc była taka. Słychać ich było na ul. Partyzantów. Człowiek ma rodzinę, dzieci, nie jest od tego aby wyjeżdzac z domu i szukac delikwentów i jeszcze potem słuchać od internautów jakim jest donosicielem. Policja bardzo słabo działa. Jest bardzo mało patroli. Współczuje straty osoby bliskiej, bardzo młodej. Apeluje do władz Starostwa Powiatowego w Nowym Targu o interwencje. Policja musi działać szerzej, częściej.
Dobrej mysli28.07.2025, 09:20
Współczuję rodzinie zmarłego, kierowca się znajdzie, albo po kamerach albo sam się zgłosi, może w szoku był...
Obiektywny28.07.2025, 09:06
Wyrazy współczucia dla Rodziny.
mieszkanka28.07.2025, 08:57
Tak jeżdżą po nocach jak wariaci. W nocy się spać nie da, bo ryczą tymi samochodami i pędzą jak szaleńcy. Policji oczywiście na drogach nie uświadczysz. To była tylko kwestia czasu, że dojdzie do tragedii :(
Chelios28.07.2025, 08:53
Powtórka z przed paru lat, tylko tamten koleżka był na rowerze.
Szkoda młodzika. /.../
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl