31.07.2025, 07:30 | czytano: 2153

Remont drogi gminnej

Wójt gminy Krościenko nad Dunajcem Stanisław Tkaczyk podpisał umowę na remont drogi gminnej ul. Majerz w Hałuszowwej. Droga będzie remontowana na dwóch odcinkach.
Zakres robót obejmuje między innymi frezowanie nawierzchni, korytowanie podłoża, oczyszczenie rowów przydrożnych, wykonanie podbudowy i poboczy, regulację kostki na podjazdach oraz położenie nawierzchni. Wykonawcą zadania została firma Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Nowego Targu. Koszt prac to 182 tys. zł. Prace mają zostać wykonane do końca września tego roku.
oprac. r/ źródło: Urząd Gminy w Krościenku nad Dunajcem
Może Cię zainteresować
komentarze
Wyborca03.08.2025, 02:56
Do radny - no właśnie nie zasłużył, a zadłuża. Czy prawdą jest, że gmina chce wziąć kredyt na spłatę bieżących rachunków? Niech radny odpowie uczciwie - tak czy nie?
Radny02.08.2025, 18:30
Na chwilę obecną nie zasłużył gminy i działa w budżecie gminnym bez kredytów.to tylko kolejne bajki opowiadane w przestrzeni publicznej o braku funduszy.sprawozdania kwartalne wyglądają dobrze.
Niedowiarek02.08.2025, 02:53
A gmina ma pieniądze na dołożenie do tego remontu, bo ponoć musi brać kredyt na bieżące płatności. Z czego sfinansuje ten remont?Super wójt nie ma środków na żadne inwestycje. Zobaczycie jak nas zadłuży.
Jas31.07.2025, 21:27
Marysia ma ból d... bo wszystko wszędzie komentuje.
Vivat31.07.2025, 20:02
Zrobią drogę i zaraz będa baseny termalne jako rozwój turystyki. Niech żyje stosek doradca i nowosadeccy pracownicy !
Brawo31.07.2025, 20:01
Wielki sukces. Wydarzenie dekady.
Euro31.07.2025, 20:00
Brawo. To za te miliony z unii stosek zrobi.
Amator31.07.2025, 19:38
Nareszcie bo ten odcinek drogi stał się droga wstydu dla gminy.lata zaniedbań doprowadziły do tego że ciężko przejechać przez tą drogę.
Mieszkaniec31.07.2025, 19:32
Każde metry wyremontowanych dróg są ważne bo zaniedbania są ogromne bo przez lata nikt nic nie robil
hałuszowa31.07.2025, 14:46
ile tym razem metrówdrogi bedzie wyremontowane??? 60?? czy tak jak na tylce 47 metrow?? wielki sukces wójta!!!
mieszkaniec31.07.2025, 14:46
a to oni mają jeszcze kim robic? bo na drodze do szczawnicy pracowników jakos zadużo nie widać hahah
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl