05.08.2025, 09:09 | czytano: 1431

Remont drogi powiatowej w Cichem

Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu Tomasz Filar podpisał umowę z firmą TS BUD Tomasz Stachulak z Jabłonki na przebudowę drogi powiatowej w Cichem.
Zakres prac obejmuje budowę nowej jezdni, wykonanie chodników po obu stronach drogi, budowę kanalizacji deszczowej, budowę kanału technologicznego i wykonanie wyniesionego przejścia dla pieszych przy szkole podstawowej. Koszt prac to prawie półtora miliona złotych, a termin ich zakończenia to 120 dni od dnia przekazania placu budowy.
- To kolejna ważna inwestycja w miejscowości Ciche, która w sposób realny poprawi komfort życia mieszkańców i bezpieczeństwo dzieci uczęszczających do szkoły. Cieszę się, że dzięki dobrej współpracy powiatu z gminą Czarny Dunajec oraz zaangażowaniu lokalnych samorządowców możemy konsekwentnie realizować kolejne potrzebne zadania - podkreśla Tomasz Hamerski, Starosta Powiatu Nowotarskiego.

oprac. r/ źródło: PZD Nowy Targ
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl