06.08.2025, 09:25 | czytano: 2173

Rusza rozbudowa remizy w Trutem

W Urzędzie Gminy Nowy Targ została podpisana umowa z wykonawcą na realizację zadania. Zdj. UG Nowy Targ
Urząd Gminy Nowy Targ rozstrzygnął przetarg na rozbudowę remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Trutem o część garażową. Wójt Wiesław Parzygnat podpisał umowę z wykonawcą.
Przetarg na wykonanie prac wygrała firma SONA Piotr Omylak z Lipnicy Wielkiej, która wybuduje garaż na samochód strażacki dla jednostki. Inwestycja ma się zakończyć w 2026 roku. Koszt prac to 961 tysięcy złotych.


oprac. r/ źródło: Urząd Gminy Nowy Targ
Może Cię zainteresować
komentarze
Loskowion07.08.2025, 06:57
Truciany bociany Loskowiany Pany !!
Wicher06.08.2025, 18:57
Wójt idzie w ślady swojego guru Trzaskowskiego którego witał w Łopusznej , lubią wydawać dużo kasy na na byle co bo to nie ich kasa !!!
Inwestor2306.08.2025, 15:11
Coś za drogo ten garaż wyszedł. Chyba tymi przetargami powinny się zainteresować odpowiednie organy bo nasze podatki są marnowane /.../
Swój06.08.2025, 11:43
Za te pieniądze to by nowy postawili a nie dobudówkę
Mieszkaniec06.08.2025, 11:41
No dobrze potrzebny jest nowy garaż na samochód ale jest tyle w Trutem miejsca do postawienia go a nie akurat tam gdzie dzieci mają plac zabaw dlaczego nikt nie pomyślał zei go wybudować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl