22.09.2025, 11:13 | czytano: 3499

Reorganizacja w zakopiańskim szpitalu powiatowym

zdj. Szpital Powiatowy w Zakopanem
ZAKOPANE. W szpitalu im. dra Tytusa Chałubińskiego zmieniono lokalizacje miejsc przyjmowania pacjentów i rejestracji. Reorganizacja ma uprościć funkcjonowanie placówki.
Najważniejsza zmiana to przeniesienie gabinetu lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej do głównego budynku szpitala wraz z punktem pobrań, szczepień i rejestracją do POZ. Wcześniej trzeba było przemieszczać się między budynkami.
Gabinety specjalistyczne nadal działają obok szpitala, ale jak zapowiada dyrekcja - będą one sukcesywnie przenoszone do głównego budynku. Docelowo wszystkie rejestracje znajdą się w jednym punkcie.


W budynku obok szpitala, po remoncie jego parteru, swoją nową siedzibę będzie miała Poradnia Zdrowia Psychicznego, która zostanie przeniesiona z głównego budynku.

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
byw24.09.2025, 08:40
remonty....a leczyć nie ma kto. Allegro..
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl