29.04.2026, 18:00 | czytano: 2822

3,5 promila alkoholu miał 51-letni kierowca ciągnika zatrzymany w Groniu

Wczoraj około godziny 16 policjanci z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej zatrzymali podczas interwencji domowej mężczyznę kierującego ciągnikiem rolniczym. Podczas legitymowania okazało się, że kierowca ma problem z komunikowaniem się, a ponadto czuć od niego alkohol.
Nietrzeźwość kierowcy potwierdziło badanie alkomatem. 51-latek miał ponad 3.4 promila alkoholu w organizmie. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę, a ciągnik odholowano na policyjny parking. Kompletnie pijany kierujący trafił do wytrzeźwienia.
Źródło: KPP Zakopane, r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Pijawka30.04.2026, 15:36
Przecież był poza drogą więc tam przepisy ruchu drogowego nie obowiązują.
zuch29.04.2026, 20:22
Nie byle co.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl