25.03.2014, 19:45 | czytano: 11298

Kamil Stoch powitany jak bohater narodowy (podwójna galeria)

Fot. Piotr Korczak
W Zębie odbyło się wielkie powitanie Kamila Stocha, złotego medalisty z Soczi. Na Bartolskim Wierchu zgromadzili się przyjaciele, rodzina i kibice skoczka oraz pozostałych olimpijczyków z Podhala. Paradny przejazd przez wieś prowadziła banderia konna Związku Podhalan.
Na plenerowej scenie gratulacjom nie było końca. Strażacy z Zębu podarowali skoczkowi pamiątkowy kask zapraszając go jako honorowego członka do straży pożarnej. Senator Stanisław Hodorowicz zapowiedział pasowanie Stocha na zbójnika, a prezes Marcin Zubek zaprosił go jako honorowego członka do Związku Podhalan.
Kamilowi Stochowi, oraz wszystkim pozostałym olimpijczykom z Podhala, gratulacje złożyli przedstawiciele samorządu, m.in. burmistrz Zakopanego Wojciech Solik, wójtowie gmin Poronin, Szaflary i Kościelisko, a także parlamentarzyści z Podhala: Senator Hodorowicz, posłowie Anna Paluch, Andrzej Gut Mostowy i Edward Siarka. Władze województwa reprezentował wicewojewoda Andrzej Harężlak.

Kamil Stoch otrzymał i pokroił stukilogramowy tort w upieczony na jego cześć.

Podczas programu artystycznego na scenie wystąpił kabaret Truteń.

pk/

Zdjęcia w galerii poniżej - Piotr Korczak. Zdjęcia Michała Adamowskiego tutaj.
Może Cię zainteresować
komentarze
świstak28.03.2014, 07:46
Wielkie brawa, w pełni zasłużone !
iwa26.03.2014, 08:43
Gratulacje Kamil!! Jesteś WIELKI! Życzę dalszych sukcesów i pamiętaj, abyś zawsze był sobą! Pozdrawiam.
SzczepanEkskluziw26.03.2014, 07:22
Jak widać na zdjęciach wielu darmozjadów (polityków włącznie z Hodorowiczerm który z tym nie ma kompletnie nic wspólnego!) podszyło się pod ten sukces, a nie ma tych którzy ciężką pracą przyczynili się do osiągnięć Kamila i drużyny ( mowa tutaj o trenerze Kruczku któremu jako jedynemu ostatnimi laty jest za co podziękować ponieważ wykonał kawał dobrej ciężkiej roboty, nie Tajner i reszta kohorty czerpiącej tylko profity z sukcesów tych że młodzieńców). Jedynie KRUCZEK on to wprowadził atmosferę kumpelską w ekipie on wprowadził świeżych zawodników i skompletował drużynę! chwała mu za to! i chwała Kamilowi oraz pozostałym reprezentantom drużyny!
P.S skromni i zasłużenie nigdy nie pchają się na pierwszy plan (nie zaliczam tutaj zawodników jako nie skromnych z nimi to inna sprawa, taki jak by "obowiązek medialny" ) Vivat Panowie i oby tak dalej!
z25.03.2014, 23:17
paluch, mostowy, siarka, hodorowicz, no cała plejada mistrzów. Skoczkowie jakos tak przeszkadzali, zasłaniali tych najważniejszych- polityków.
Tylko naszego wodza Tuska zabrako
Chłop z Zębu25.03.2014, 23:03
Ludzie dajcie mu odpocząć !!!
wyborca25.03.2014, 22:37
BRAWA dla Kamila Stocha Do jego sukcesu podłączają się jak zawsze ludzie tzw władzy .Oficjelom dziękujemy Niedługo wybory wiadomo już jak należy głosować./.../

Naruszenie regulaminu. Moderator.
capik25.03.2014, 20:01
Najbardziej mnie wku... jak politycy lansuja się czyimś kosztem. co taki Gut Mostowy albo Paluch maja do tego ze Kamil zdobył 2 medale i Puchar Swiata???Była telewizja to musieli pokazac te zakłamane twarze...
Wolowaty ze Skrzypnego25.03.2014, 19:57
Czas na zmiany,czas na młodych nie ubabranych w układy.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl