10.10.2014, 14:03 | czytano: 5732

U Stocha mury pną się do góry

ZAKOPANE. Po blisko dwóch latach ruszyła ponownie inwestycja znanego zakopiańskiego biznesmena Andrzeja Stocha, właściciela między innymi restauracji Kolorowa i hotelu Morskie Oko. Do tej pory przy Krupówkach był jedynie ogromny wykop.
Do września przyszłego roku ma tu powstać galeria handlowa. Jej powierzchnia wyniesie 8 tysięcy metrów kwadratowych. Pojawić się tutaj mają punkty handlowe znanych światowych marek.
- To nie będzie duża galeria. Nie taka na pewno ponad 40 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni – zapewnia Andrzej Stoch. Na razie nie wiem dokładnie, ile będzie tam punktów handlowych. - Jesteśmy w trakcie komercjalizacji. Na razie mogę powiedzieć, że za miesiąc powinna być już płyta zerowa i wtedy zaczynamy w miarę pogody realizację stanu surowego. Wszystko powinno już iść sprawnie - dodaje.

Biznesmen tłumaczy długi przestój w robotach budowlanych tym, że mają one swoją specyfikę, a budowę własnej galerii porównuje do budowy domu. Nie powstaje on od fundamentu po dach błyskawicznie. - Czasami w pracach występują dłuższe przerwy - tłumaczy Stoch.

ben/
komentarze
zabawny10.10.2014, 21:49
Ciekawe czy zrobi schody tak jak synuś burmistrza na chodniku?
Zobacz pełną wersję podhale24.pl