03.06.2016, 14:45 | czytano: 36697

Chochołowskie Termy niegotowe w pełni, ale już czynne. Specjalny cennik "na rozruch"

Najnowszy aquapark na Podhalu - Chochołowskie Termy w Chochołowie - został już otwarty, choć nie działają jeszcze wszystkie atrakcje, jakie zaplanowano. Przedstawiciele spółki przepraszają i proponują specjalny cennik "na rozruch".
Uruchomiona została większość atrakcji: strefa basenowa wewnątrz obiektu, sauna basenowa oraz grota solna, basen zewnętrzny na poziomie "O", strefy zabaw dla dzieci, strefa lecznicza, bistro i kawiarnia oraz saunarium. Saunarium oraz SPA dostępne będą od niedzieli 5 czerwca.
Z czasem udostępniane będą kolejne: dolny basen zewnętrzny, zjeżdżalnie zewnętrzne i plaże wraz z zewnętrznym placem zabaw.

W okresie po otwarciu, w związku z tym, że nie wszystkie atrakcje są czynne, wprowadzono ceny "na rozruch" za wejście 3-godzinne: do strefy basenowej - 25 zł dorośli, 15 zł dzieci w wieku od 3 do 13 lat, do saunarium - 10 zł jednorazowej dopłaty, tak samo do strefy leczniczej.

oprac. r/ fot. Chochołowie Termy /Facebook
zobacz także
komentarze
Brygida20.11.2018, 17:16
Osobiście byłam i jestem pod mega wrażeniem. Odpoczynek i relaksik w pełnym wymiarze, wszędzie czysto, panie całym czasem chodzą i zbierają wodę chociaż to syzyfowa robota bo jak przy takich tłumach przechodzących z jednego basenu do drugiego ma być sucho, ale starają się. Jestem zachwycona logistyką tego przedsięwzięcia, wszystko kupisz za pomocą zegarka, a zapłacisz przy wyjściu. Dużo by jeszcze pisać. Każdemu polecam odwiedziny w tym miejscu, wyjdziecie naprawdę zrelaksowani i zadowoleni.
kinia22.08.2016, 21:12
A mnie się podobało zwłaszcza sauny i pokaz pani Karoliny.to że przychodzą do nich prostak jarające się gołymi babkami to już nie ich wina. Kilka poprawek i będzie ok.
dudek11.07.2016, 07:32
Nikomu nie polecam , szkoda pieniędzy, po prostu tragedia. To jest plac budowy. szkoda że wcześniej sama nie zapoznałam się z komentarzem teraz bardzo żałuję zmarnowanej pięknej niedzieli ale ostrzegam innych.
Zniechęcona03.07.2016, 23:48
Zniechęcona komentarzami wybiorę splyw dunajcem i Gorący Potok, szczerze polecam Gorący Potok w Szaflary ch
Kepank21.06.2016, 17:17
Oto moje doświadczenia z Termami Chochołów:
Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami o "okresie rozruchowym (!!)". Sprowokowała mnie do tego, ogłoszona z zaskoczenia w poniedziałek " przerwa technologiczna".
Ale do rzeczy: Przebywałem w Państwa obiekcie 14 i 15 czerwca dojeżdżając z Bukowiny. Już w pierwszy dzień, mając wykupiony na Grouponie bilet za 59,99 , po wejściu głównym wejściem, udałem się na prawo, do bok. Tam, bez jakiegokolwiek pytania, bardzo opryskliwie, panienka wskazała reką przed siebie i powiedziała , cyt.: "TAM", wskazując wejście ( jak się potem okazało) do kas. A ja nawet nie zdążyłem wyjąć wydrukowanego grouponu i wyjaśnić, o co mi chodzi. Zszokowany ( mam niespełna 72 lata, ale przyzwyczajony do grubiaństwa, nieśmiało zacząłem tłumaczyć, po co przyszedłem. Z wielce obrażona miną ( bo jednak ja miałem rację !) fuczac i prychając, panienka wręczyła mi zegarek i powiedziała , cyt.: "CZERWONE". Mocno sie wystraszyłem, (bo ten kolor źle mi się kojarzy z przeszłosci) ale zapytałem : CO CZERWONE ?. Szafki, odburknęła. Dalszy pobyt wewnątrz przeszedł bez specjalnych atrakcji psychicznych. Potem był drugi pobyt, następnego dnia. Była już inna panienka, a ja podchodziłem do lady właściwie z biletem w zębach.
Zachęcony pobytem wykupiłem w ubiegłym tygodniu pokój w Chochołowie dla 2 osób, na termin 21-24.06.2016 i zapłaciłem obowiązkowa przedpłatę( która oczywiście przepadła po rezygnacji).
Cały w skowronkach zaglądam na Waszą stronę w poniedziałek, około 14, a tam klepsydra z wiadomością o "przerwie technologicznej " w dniach 22 i 23 ( kto dba u Państwa o wizerunek firmy?).
Jak Państwo sądzicie, co sobie pomyślałem i w jakim języku?
Dla ścisłości podaję: piszę z Przemyśla ( ok. 300 km od Chochołowa, mam 72 lata ( niestety). Wyjazd nie jest w moim przypadku ot tak. Siadam i jadę.
Apelując o poszanowanie każdego klienta przesyłam pozdrowienia
Marcin10.06.2016, 23:14
Opis na stronie imponujący niestety rzeczywistość zupełnie inna. Byłem dzisiaj na saunach ok 21:00. Kilka słów podsumowania:
- zacznijmy od wjazdu - znak niewidoczny, bez strzałki, nieoznakowany budynek (to że jest duży budynek ze szkłem, to nie znaczy że wszyscy wiedzą, że to Termy (ja myślałem, że to Hotel temu przejechałem - tyle kasy wydajecie na budynek, a nie potraficie go oznakować - masakra)
- ktoś kto projektował przestrzeń saunarium chyba nigdy z niego nie korzystał (brak jakiejkolwiek atmosfery wnętrza, za dużo szkła zamiast ściany sauny, tanie leżaki do odpoczynku, mikro przebieralnia, brak kameralnego klimatu (można go stworzyć, wystarczy odwiedzić Terma Bania)
- w saunarium powinno się zrelaksować, ale panowie robotnicy za barem (kilkoro), robiący poprawki na zewnątrz, chodzący w brudnych butach po tej strefie (z czego robi się brudna podłoga) zupełnie zaburzają komfort odpoczynku, nie przejmują się tym jak czują się goście (chyba wyznajecie zasadę, że klient ma przyjść, zapłacić i niech się cieszy, że w ogóle może wejść (pragnę przypomnieć, że komuna się skończyła i konkurencji jest mnóstwo)
- seans niby profesjonalny ale jeszcze daleko do tego co powinno być (nie wspomnę już o gościach (pozdrawiam Pana (z kolegami) który opowiadał kawał podczas seansu - "słaby" oraz zachowywał się jakby został spuszczony ze smyczy żony i pierwszy raz zobaczył inną kobietę - żenada panowie a Panie prowadzące dały się wkręcić i nie wiedziały jak reagować.
- obsługa nie widoczna dla gości (Panie które są na froncie myślałem że to klienci)
- stoliki koło baru wyglądają jak z taniej knajpy "u Pana Zdzisia" (powtórzone w całym obiekcie), a u góry strefa relaksu wygląda jak składowisko niepotrzebnych leżaków (też tanich)
- jacuzzi z widokiem na tatry o którym piszecie (nie wiem czy działa, bo cały czas panowie którzy robią remont koło niego się kręcą, ale postawienie go na zewnątrz nie jest chyba dobrym pomysłem
- dobra jedna rzecz - miłe Panie w recepcji na dole (choć nie wiedziały, czy w saunarium otrzymam dodatkowy ręcznik)

Reasumując zapłaciłem jakąś promocję 25 zł, ale szczerze wole jechać do Terma Bania w Białce, gdzie poziom jest dużo wyższy, myśli się tam o gościach (stawiając na pierwszym miejscu) w kontekście jak się czują, czy to na czym siedzą jest wygodne, czy atmosfera jest wystarczająco relaksująca, potrafią zarządzać grupą gości podczas seansów, dla nich saunowanie to nie tylko kasa ale cała idea, którą potrafili wdrożyć - ogólnie wolę tam zapłacić więcej, ale być zadowolony, niż przyjść do was i czuć się nijak w kierunku źle i niekomfortowo. Po prostu jesteście tanią podróbką Białki - a szkoda.
zk06.06.2016, 07:34
Zagrzali już tą wodę w basenach? Jak byliśmy 1 czerwca to we wszystkich była zimna (lodowata) tylko w zewnetrznym była ciepła. Obsługa informowała że się jeszcze nia zdążyła zagrzać woda, hehe, na moje pytanie; to co wody termalne z gorących źródeł grzeją jakimiś grzałkami jak w bojlerze? Obsługa nie potrafiła udzielić informacji.
do akwarium , akwedukt05.06.2016, 10:11
W polskim języku nie ma takiwgo słowa jak "akwapark" więc piszemy z angielskiwgo aquapark tak jak np. weekend, który też jest słowem angielskim.
topielec04.06.2016, 20:37
Wydawało się ,że skoro powstanie kilka takich miejsc , to będzie wreszcie znacznie taniej i co z tego wyszło ? Nic. Jak było drogo , tak jest drogo. najtaniej mimo wszystko w Słowacji .
Pietrek03.06.2016, 20:17
Narobiło się tego na Podhalu.Póżno.Najlepsze były kiedyś odkryte ,,szafliki,, w zimie w Suchej Górze.Pól N.Targu tam jeżdził,dla zdrowia i po zdrowie(nadgraniczne sklepy).Teraz to zwykłe wanny.
Tfu03.06.2016, 18:58
Bardzo tanio i ceny dostosowane do naszych portfeli,oby tak dalej.
KG03.06.2016, 18:54
A jakie ceny oferuje się emerytom lub tzw. seniorom?
Stonka wie co prawi03.06.2016, 17:58
Ciekawe kto miał cel w umieszczeniu takiego artykułu stawiającego w słabym świetle chochołowskie termy :) Niby nic złego nie zostało napisane, ale pewien niesmak jest i wzbudzenie niechęci do odwiedzenia obiektu na ten, dość mocno zapowiadający się weekend :) Konkurencja nie śpi :)
akwarium , akwedukt03.06.2016, 17:35
po polsku najlepiej pisać akwapark a nie jakieś aquapark .
Władek03.06.2016, 16:39
Musieli otworzyć bo byli po terminie 2 lata i utracili płynność finansową .
Od początku tej inwestycji byli nie właściwi ludzie w zarzadzaniu i uruchomieniu tych term.
196603.06.2016, 16:37
No tak...... Faktycznie, PRAWIE za darmo !!!
glina03.06.2016, 15:08
Gotowe ...___ a co z odbiorem + to plac budowy
Zobacz pełną wersję podhale24.pl