25.06.2016, 22:40 | czytano: 4524

Tłumy w strefie kibica. Radość z wygranej polskiej reprezentacji (zdjęcia i film)

zdj. Piotr Korczak
We francuskim Saint-Etienne polska reprezentacja zmierzyła się z reprezentacją Szwajcarii. Po zakończeniu meczu remisem 1:1, pokonaliśmy rywali w karnych 5:4. Tym samym Polska znalazła się w ćwierćfinale Euro 2016.
Mecz był bardzo emocjonujący. Kuba Błaszczykowski strzelił gola w 39. minucie meczu. Szwajcarzy wyrównali w 81. minucie piękną bramkę zdobył dla naszych rywali Xherdan Shaquiri.
Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i o wyniku meczu zdecydowały rzuty karne.

1-0 - Stephan Lichtsteiner trafia
1-1 - Lewandowski trafia
1-1 - Granit Xhaka obok bramki
1-2 - Milik trafia po rękach bramkarza
2-2 - Shaqiri trafia
2-3 - Kamil Glik trafia
3-3 - Schaer trafia
3-4 - Błaszczykowski trafia