17.07.2016, 11:15 | czytano: 4057

Pogoda pokrzyżowała plany kolarzom. Zamiast pięciu rund - trzy

zdj. Piotr Korczak
Padający od kilku godzin deszcz sprawił, iż skrócona została trasa dzisiejszego wyścigu w ramach VI etapu Tour de Pologne. Połowa kolarzy już się wycofała ze startu.
Dziś zawodnicy mieli pokonać pięć rund wokół Bukowiny Tatrzańskiej. Zdecydowano jednak, iż ze względu na pogodę i niebezpieczne warunki na drogach etap Bukovina Resort – Bukowina Tatrzańska został skrócony ze 194 do 117 kilometrów.
Start został przesunięty na godzinę 15:15, przyjazd kolarzy na metę nastąpi przed godz. 19. 00.