07.08.2016, 09:46 | czytano: 3576

"Kino pod gwiazdami" w Nowym Targu

kadr z filmu Planeta Singli
Z myślą o miłośnikach kina i dobrej zabawy mobilne Kino pod gwiazdami 16 sierpnia odwiedzi Nowy Targ.
Po raz trzeci Bank BGŻ BNP Paribas organizuje jedno z największych wakacyjnych Road Show w kraju. W programie pokazy "Planety Singli" i familijnej bajki o tym, jak wytresować smoka. Wydarzenie jest bezpłatne.
Jak zapowiadają organizatorzy - "dzień upłynie na samych przyjemnościach". Konkursy wiedzy filmowej, czerwony dywan dla każdego, malowanie buzi dla najmłodszych, a także wspólne, ogólnopolskie, kręcenie filmu - to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Nie zabraknie również doskonałego repertuaru filmowego - dla najmłodszych historia o tym, jak wytresować smoka, a dla starszej widowni nagrodzony wieloma nagrodami przebój kinowy „Planeta Singli” - z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.

Dla uczestników akcji przygotowane zostały niespodzianki od partnerów w postaci smacznych przekąsek oraz nagrody w postaci wycieczki na Zanzibar. Wygranie nagrody głównej będzie możliwe po wypełnieniu ankiety dostępnej w oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas w każdym z miast biorących udział w akcji lub u animatorów w strefie kinowej.

Szczegóły akcji na www.kinopodgwiazdami2016.pl.

Pokazy nie są biletowane. Wystarczy odebrać wejściówki w lokalnym oddziale Banku BGŻ BNP Paribas.

mat. prasowy, opr.s/
Może Cię zainteresować
komentarze
pa pa08.08.2016, 08:33
Odstępuję Zanzibar dla decydentów zakupu tego durnego niemego
telebimu w Rynku.
Niech lecą, ale tylko w jedną stronę!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl